Facebook

Facebook 453.0.0.0.10

Facebook для Android — офіційний додаток для ваших мобільних пристроїв, за допомогою якого ви завжди зможете бути на зв’язку зі своїми знайомими, надсилати їм повідомлення і переглядати їх сторінки, а також додавати свої новини, фотографії, статуси та інше. На сьогодні майже нема альтернативних варіантів для доступу до всіх функцій Facebook. Більше 500 мільйонів скачувань, майже 8 мільйонів високих оцінок додатка в Google Play говорять самі за себе. Швидкий, стабільний і зручний, Facebook для Android вимагає всього лише стабільного інтернет-зв’язку. І найпопулярніша соціальна мережа у світі відкриється перед вами.

Інтерфейс користувача в Facebook для Android сильно нагадує повноцінну веб- сторінку соціальної мережі. Вам доступні чотири теми для створення свого оформлення, можливість змінити фон у додатку, або ж використовувати для цього пошук і вибір шпалер з власних галерей на мобільному пристрої. Головне вікно містить у собі стрічку новин і ярлики для ваших повідомлень, сповіщень і оновлень. Доступна функція виклику меню ярликів і їх прокрутки, в тому числі для повідомлень, подій, фотографій, друзів, додатків, груп та інших соціальних кнопок свого профілю. Для зміни налаштувань вашого аккаунта в Facebook на Android є кілька варіантів: великий набір параметрів для зміни повідомлень, налаштування безпеки та особистих даних, а також можливість налаштувати продуктивність спираючись на власні уподобання. Відмінна навігація в додатку вирішує всі питання для успішного відкриття декількох сторінок, а пошук, перегляд сторінок, надсилання повідомлень, спілкування в чаті та інші завдання приносять справжнє задоволення.

Facebook для Android дозволяє не просто спілкуватися зі знайомими в чаті, але й створювати групові розмови для активного обговорення подій у вашому житті відразу з декількома друзями. Ви зможете відслідковувати, коли друзі «лайкають» або коментують ваші повідомлення і фотографії. Ігри та інші соціальні програми, які можна відкрити за допомогою Facebook для Android, залишаються доступними кожному. За допомогою цієї програми ви зможете виконувати всі ті ж дії, що й зі стаціонарного комп’ютера.

Автор:
ID додатку: com.facebook.katana
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Facebook для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Facebook!

Інші додатки в категорії