InstaPro

InstaPro 10.75

InstaPro — модифікована версія популярної соціальної мережі Instagram для мобільних пристроїв на базі Android. Ця версія пропонує користувачеві більш розширений функціонал та кілька унікальних можливостей, яких немає в офіційному клієнті, але які зроблять використання більш комфортним. Застосунок має компактний розмір і доступний всім користувачам абсолютно безкоштовно. Не містить реклами.

Ключовою особливістю та перевагою InstaPro є можливість завантаження контенту з Інстаграму на свій пристрій. Оригінальний застосунок не дозволяє користувачам завантажувати пости/сторис або відео з Reels чи IGTV. Для багатьох користувачів це обмеження є істотним недоліком, тому вони шукають якесь альтернативне рішення, щоб без проблем та зайвої мороки зберігати вибраний контент на своєму пристрої.

Щоб завантажити вподобаний пост на свій смартфон користувачеві достатньо просто натиснути на стрілку завантаження, що розміщена безпосередньо під публікацією. Якщо пост складається з декількох фото, тоді ви можете завантажити всю галерею одразу або ж вибрати один із файлів. Завантаження здійснюється максимально швидко та у найвищій якості.

InstaPro має ще одну унікальну функцію, яка точно буде корисна багатьом. Йдеться про блокування реклами між публікаціями, а також у сторис. Тепер вам не доведеться витрачати час на перегляд рекламних роликів товару, який вам не цікавий. Крім цього, мод має вбудований браузер, що забезпечує доступ до будь-якого посилання, не виходячи із додатку, що суттєво економить ваш час

Це далеко не весь перелік корисних функцій, які пропонує своїм користувачам застосунок. Завантажуйте модифікацію на свій пристрій та розширте свої можливості в Instagram. Зробіть соціальну мережу більш комфортною та заточеною саме під ваші потреби.

Зміни в останній версії ІнстаПро

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити InstaPro для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про InstaPro!

Інші додатки в категорії