PURE

PURE 2.45.826

PURE — безкоштовний додаток для анонімних онлайн знайомств для пристроїв на базі Андроїд. Якщо ви шукайте нових знайомств, спілкування, зустрічей, романтики, флірту і відносин, тоді вам слід встановити цей додаток. Знайомтеся з хлопцями та дівчатами зі всього світу в цьому зручному додатку.

Анонімна реєстрація забезпечить вам повну конфіденційність. Ваше офлайн життя буде надійно захищено. Тут вам не потрібно вказувати ні імен, ні соціальних мереж. Ви абсолютно вільні у своїх діях і висловлюваннях. Спілкуйтеся і кайфуйте від свободи, яка недоступна в реальному житті.

Все листування користувачів шифрується і видаляється автоматично через 24 години. При цьому є можливість зберегти листування, відключивши таймер знищення, але виключно при обопільній згоді. Також дуже важливий момент: дані з чату неможливо зберегти на телефон, що забезпечує повну безпеку.

Для створення аккаунта в PURE скористайтеся Google Sign-in. Якщо хочете увійти онлайн і побачити інших користувачів, опублікуйте особисту замітку, вказавши, що ви шукайте в цьому додатку. Якщо захочете можете завантажити фото до своєї замітки. Як тільки замітка опублікується, ви зможете бачити стрічку з іншими користувачами. Дуже зручно, що всі, хто відображаються в стрічці точно онлайн і з ними можна починати спілкування. Якщо ви не в мережі, то замітка не відображається.

Важливо! Додаток рекомендується для осіб 18+.

Додаток поширюється на безкоштовній основі, але в ньому пропонуються покупки. Купивши щотижневу, щомісячну або річну передплату ви отримаєте розширений функціонал додатка. Завантажуйте PURE на свій пристрій і проведіть приємно час в компанії цікавих людей.

Зміни в останній версії

  • Хо-хо-хо! Хорошим (і поганим) хлопцям, дівчатам і небінарним особам - Різдвяні оновлення!
  • Зимові свята в Pure - спеціальні подарунки готові до відправки!
  • Ми оновили дизайн і зробили повноекранний перегляд фотографій і оголошень ще зручнішим. Видно все!
  • Тепер ти можеш регулювати налаштування і вирішувати, наскільки відверті фото ти хочеш бачити в стрічці.
  • А також, ми продовжуємо працювати над стабільністю і виправляти помилки.
Автор:
ID додатку: com.getpure.pure
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
PURE

Cackle

Інші додатки в категорії