Remote Desktop 8

Remote Desktop 8 8.1.82.445

Remote Desktop 8 — безкоштовний додаток для віддаленого доступу до ПК з ОС Windows Professional чи Enterprise, а також Windows Server з мобільного пристрою Android. З його допомогою ви легко і швидко зможете отримати доступ до свого комп'ютера або ноутбука з усіма даними і встановленими на ньому додатками. З цим додатком ви можете працювати продуктивно, де б ви не знаходилися.

Програма володіє потужним функціоналом, як і потрібно для ПЗ такого роду. Безпечне підключення з використанням мережевого рівня аутентифікації; максимально зручне сенсорне керування; можливість доступу до віддалених ресурсів через шлюз віддалених робочих столів (RDG); якісне відтворення потокового відео і звуку з функцією стиснення трафіку. Ще однією перевагою утиліти є просте підключення до зовнішніх моніторів або проекторів, що дуже зручно для будь-якого роду презентацій.

Цей додаток зажадає від вас певних дозволів для можливості використання всіх його функцій. Необхідно надати дозвіл на підключення до віддаленого робочого столу в налаштуваннях системи. Крім цього обов'язково повинен бути встановлений пароль до вашого облікового запису.

Remote Desktop 8 стане незамінним інструментом при віддаленій роботі або при необхідності спільного використання комп'ютера. Керуйте ОС Windows, запускайте додатки та виконуйте будь-які дії, наче ви перебуваєте за своїм ПК. Завантажуйте програму на смартфон і зробіть свою роботу ще більш комфортною і продуктивною.

Зміни в останній версії

  • Виправлена проблема, коли зображення відображаються у вигляді символів
  • Додано спливаюче вікно, щоб повідомити користувачів, що ця програма більше не підтримується корпорацією Майкрософт
Автор:
ID додатку: com.microsoft.rdc.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Remote Desktop 8 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Remote Desktop 8!

Інші додатки в категорії