SAKURA School Simulator

SAKURA School Simulator 1.042.03

SAKURA School Simulator — нестандартний і дуже захоплюючий симулятор шкільного життя для Андроїд-пристроїв. Гра виконана в азіатській стилістиці і наповнена милими аніме персонажами. Тут ви приміряєте на себе роль безтурботного школяра, що живе в маленькому містечку під назвою Сакура. Геймера очікує повна свобода дій! Вам дозволено робити все, що захочете, реалізовуючи навіть найбожевільніші речі, які тільки можна уявити.

На початку гри вам необхідно вибрати персонажа, яким будете грати. Це може бути хлопчик-старшокласник або ж дівчинка. Щоб мати доступ до більшого функціоналу, наприклад, розблокувати додаткових персонажів та багатьох інших налаштувань необхідно набратися терпіння і дивитися рекламу.

Головною особливістю і перевагою цього симулятора є те, що ви самі вирішуєте, як грати і що робити в грі. Розробники лише пропонують гравцеві персонажів, різні сценарії розвитку сюжету, інструменти, а ви самостійно вирішуєте, в якому напрямку будете рухатися.

Хочете вести законослухняний спосіб життя і просто мило спілкуватися з однолітками, не роблячи ніяких дурниць — будь ласка. Але куди цікавіше стає гра, якщо ви любите похуліганити. Тут ви зможете влаштувати справжній розгром із застосуванням реактивних ранців і різноманітної зброї. При цьому в місті Сакури ніхто не помирає. Якщо ви і напали на когось, то він просто втратить свідомість і прокинеться наступного дня в пошуках помсти.

У SAKURA School Simulator просте і комфортне керування. Віртуальний джойстик дозволяє легко переміщуватися по відкритому світу. По краях дисплея розміщені кнопки, які відповідають за удари, взаємодію з об'єктами, спілкування або ж використання реактивного ранця. По ходу гри вам необхідно виконувати різні завдання, заробляючи ігрову валюту. Це дозволить купувати зброю, одяг та інші предмети для свого персонажа, покращуючи його характеристики.

Зміни в останній версії

  • Сонні ліки, сонний туман і пробуджувальний туман (Не діє на ворогів) в Sakuma Corp
  • Зачіска жіноча x2 чоловіча x3
  • Дві машини (автомагазин). Кемпер (кемпінг)
  • Магазин рамен (10:00-23:00)
  • Рамен та геза: реквізит та редагування предметів [таблиця]
  • Додано [NPC «поворот тіла»] у режим пози. При погляді на камеру чи гравця верхня частина тіла обертається
  • Колір стрічки для волосся, що змінюється
  • Усунуто деякі помилки та інші покращення
Автор:
ID додатку: jp.garud.ssimulator
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити SAKURA School Simulator для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SAKURA School Simulator!

Інші додатки в категорії