SAMP Arizona RP

SAMP Arizona RP 33.0

SAMP Arizona RP — безкоштовна багатокористувацька рольова гра для мобільних пристроїв з системою Android. Продукт є мобільною версією комп'ютерного клієнта гри Arizona Role Play. У грі ви зможете робити все, що й у реальному житті. Ви працюватимете, заробляючи свій перший капітал. Для заробітку ви можете створити легальний бізнес або ж злочинне угруповання і стати його лідером.

Увійшовши в гру, вам потрібно буде завантажити додаткові файли. Це необхідно для коректної роботи гри. Після завантаження потрібно буде вибрати один із ігрових серверів. Зайшовши на сервер, вам буде запропоновано виконати стартові завдання. Від їхнього виконання залежатиме ваш подальший ігровий прогрес. Далі вам належить зробити паспорт та влаштуватися на першу роботу.

На кожному ігровому сервері є відповідальна і адекватна адміністрація. Уповноважені люди стежать за порядком на серверах. У разі грубого порушення правил обліковий запис гравця може бути заблокований, а при легкому порушенні гравцю можуть заборонити писати в чат.

Гра має якісну оптимізацію. Завдяки цьому вона не потребує наявності високопродуктивного мобільного пристрою. Ви можете грати на слабкому смартфоні чи планшеті без втрати якості. В SAMP Arizona RP є зручна навігація по ігровому світу. Ви можете скористатися карткою, де будуть відмічені ключові місця. Там відзначаються точки, куди вам потрібно рухатись для виконання місій. У подробицях завдання добре описується місцевість. Ігрові сервери мають велику кількість активних користувачів. Щодня на кожному сервері грає понад чотириста гравців. Це дає користувачам можливість знайомитися з новими людьми та цікаво проводити час у грі.

Зміни в останній версії Самп Арізона РП

  • Представляємо нове оновлення з покращеною продуктивністю та стабільністю в Java-і нативних компонентах гри. Наша команда ретельно оптимізувала код, усуваючи можливі збої для більш плавного та надійного ігрового досвіду. Продовжуємо роботу над удосконаленням стабільності та продуктивності. Деталі на наших ресурсах. Дякуємо за вашу підтримку!
Автор:
ID додатку: com.arizonamobile.gamelauncher
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити SAMP Arizona RP для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SAMP Arizona RP!

Інші додатки в категорії