Smart File Manager

Smart File Manager 3.6.6

Smart File Manager — безкоштовний повнофункціональний файловий менеджер для пристроїв на базі Андроїд. Це найзручніший, найлегший і найбезпечніший спосіб керування файлами на вашому смартфоні. Завдяки цьому інструменту ви зможете оптимізувати і підвищити продуктивність свого пристрою.

Додаток легко справляється зі своїми прямими обов'язками по роботі з папками і файлами: перенесення, видалення, копіювання, перейменування, перегляд властивостей, сортування, додавання в обране, стиснення і багато іншого. Щоб отримати доступ до необхідних операцій, оберіть файл, встановивши прапорець навпроти нього. Після чого вгорі відобразяться всі доступні можливості.

Smart File Manager також відображає системну інформацію. Ви можете переглянути детальну інформацію про стан батареї, пам'яті, внутрішній простір для зберігання (всього, використано, доступно), зовнішній простір для зберігання — SD Card (всього, використано, доступно), а також інформація про стан процесора.

Додаток володіє потужним функціоналом, але поки що має дещо сируватий інтерфейс. На російську мову перекладається не повністю, а українська й зовсім відсутня, немає темної теми оформлення дизайну. При цьому слід зазначити, що продукт перебуває в активній розробці, тому, найімовірніше, незабаром, всі помилки будуть виправлені.

Зміни в останній версії

  • Оновлення дизайну
  • Поліпшена функція провідника
  • Перевірка та відповідність політиці розробника
Автор:
ID додатку: com.smartwho.SmartFileManager
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Smart File Manager

Cackle

Інші додатки в категорії