Squid Game 3D

Squid Game 3D 0.8

Squid Game 3D — нова цікава гра на виживання за мотивами популярного серіалу Netflix «Гра в кальмара». Ця гра дозволяє гравцям випробувати всі смертельні ігри з серіалу на своїх мобільних пристроях. Ваше єдине завдання — вибратися з гри живими. Продукт розповсюджується безкоштовно.

Ви граєте за персонажа під номером 456 і вам належить пройти такий самий шлях, як і учасникам гри в серіалі. Потрібно успішно пройти всі ігри: «Вибивання листів»; «Червоне світло, зелене світло»; «Цукрові стільники»; «Мармур»; «Скляні ступінчасті камені» (скоро); «Перетягування каната» (скоро). Якщо ви це зробите, то виграєте просто величезну суму грошей.

Squid Game 3D - одна з кращих ігор на цей момент, створена на основі однойменного серіалу. Реалістична графіка HD, якісні ігрові звуки, вдалий музичний супровід, відмінна анімація, зрозуміле керування — все це робить гру цікавою для користувача. З мінусів можна відзначити не дуже зручний механізм керування. Реакція на дотик дуже різка. Особливо це помітно в грі з цукровими стільниками. Але оскільки гра активно розвивається і постійно поліпшується, то скоро цих недоліків не буде.

Якщо ви дивилися серіал, тоді гра однозначно сподобається вам. Якщо ж ні — швидше зробіть це)) Хоча гра цікава і без перегляду серіалу. Завантажуйте гру на свій мобільний пристрій і пройдіть нелегкий шлях виживання разом з 456 номером.

Зміни в останній версії Гра в кальмара 3D

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Squid Game 3D для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Squid Game 3D!

Інші додатки в категорії