Squid Game

Squid Game 1.1.0

Squid Game — безкоштовна казуальна гра для Android-пристроїв, створена на основі популярного південнокорейського серіалу «Гра в кальмара». Хочете побувати в ролі головних героїв і взяти участь у масштабній грі на виживання, та ще й добре заробити при цьому? Тоді швидше завантажуйте гру і вперед до перемоги!

У грі все практично так само, як і в серіалі. Ви граєте за одного з учасників, який повинен бігти на зелене світло і не рухатися на червоне. Як тільки ви здригнеться — гра закінчена. Щоб добігти до фінішу у вас є 1 хвилина 15 секунд. Таймер буде просто перед вами, тому ви завжди будете знати, скільки залишилося часу.

В Squid Game геймера очікує безліч рівнів. З кожним наступним складність проходження зростає. На вашому шляху будуть з'являтися все нові і нові перешкоди, які потрібно обходити. Щоб виграти вам необхідно бути швидким і спритним. Один невірний рух може погубити вас.

Керування в грі максимально просте і здійснюється всього одним пальцем. У грі досить примітивна графіка, але більшого тут і не треба. В якості музичного супроводу виступає моторошна пісенька, виконана дитячим голосом, яка наганяє страху. В цілому гра непогана, особливо якщо ви фанат «Гри в кальмара». Завантажуйте додаток на свій смартфон і перевірте себе на витривалість.

Зміни в останній версії Гра в кальмара

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Squid Game для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Squid Game!

Інші додатки в категорії