VirtualXposed

VirtualXposed 0.20.3

VirtualXposed — безкоштовна програма для створення віртуального простору на вашому Android-пристрої. Це унікальна програма, що забезпечує можливість використання модуля Xposed без рутування пристрою, розблокування завантажувача або зміни образу системи.

Використовуючи це програмне забезпечення, користувач може самостійно створювати віртуальне середовище і запускати там APK-файли будь-якого додатку, як плагіни. Такі модулі (плагіни) дозволять змінювати ОС та клоновані програми. Таким чином ви можете видаляти рекламу з програм, завантажувати відео з YouTube або навіть підробити місцезнаходження. Також за допомогою програми можна отримати додаткові можливості в іграх, використовуючи у віртуальному середовищі саму гру та мод. І це далеко не всі можливості цього софту.

Є три способи встановити програму або модуль Xposed у VirtualXposed: Клонувати встановлений додаток з вихідної системи; Встановити через файл APK; Встановити за допомогою вибору зовнішніх файлів.

Щоб активувати модуль Xposed, відкрийте Xposed Installer у VirtualXposed, перейдіть до фрагмента модуля, позначте модуль, який хочете використовувати та перезавантажте. Вам потрібно перезавантажити лише VirtualXposed, перезавантажувати телефон не потрібно. Просто натисніть «Параметри» на домашній сторінці VirtualXposed і натисніть кнопку «Перезавантаження».

Зміни в останній версії

  • Програма змінила назву пакета на «io.va.exposed64»
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити VirtualXposed для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про VirtualXposed!

Інші додатки в категорії