Walk Band

Walk Band 7.5.3

Walk Band — безкоштовна музична студія для пристроїв на базі Андроїд. Додаток містить серію симуляторів різних музичних інструментів для запису власної музики. Цей інструмент є справжнім музичним оркестром, який ви можете носити в своїй кишені, практикуючи навички у створенні музики.

Для цієї мети тут представлені наступні музичні інструменти: клавішні, гітара, бас-гітара, барабани і драм-машина. Додаток підтримує багатоканальний запис, завдяки чому ви можете цікаво наповнити свою композицію, додавши, наприклад, ритм відбиваючих барабанів, гітарних акордів і багато іншого.

Дуже важливо, що в додатку є можливість імпорту та експорту мелодій, а також функції запису треку. Також до незаперечних переваг слід віднести наявність декількох режимів відображення клавіатури, завдяки чому можна створювати дійсно круті мелодії. Слід зазначити і підтримку зовнішньої MIDI-клавіатури, що підключається через USB.

Walk Band буде особливо корисним для новачків, оскільки має режим навчання. Додаток має зручний користувальницький інтерфейс. Все зроблено в мінімалістичному стилі, без зайвих деталей, тому користуватися ним легко і приємно. Завантажуйте цю віртуальну музичну студію на свій пристрій і створюйте свої музичні шедеври.

Зміни в останній версії

  • Оптимізуйте проблему синхронізації під час переходу в mp3
  • Виріжте перед імпортом аудіозапис
Автор:
ID додатку: com.gamestar.pianoperfect
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Walk Band для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Walk Band!

Інші додатки в категорії