War Groups

War Groups 4.1.2

War Groups – екшн-стратегія, яка перенесе вас в постапокаліптичний світ, і дозволить сповна насолодитися битвами зі страшними мутантами, що заполонили світ. Ви перебуваєте в групі зачистки, яку відправляють на відчужену територію, контролювати поширення нечисті. Додаток має необмежені простори, і дозволяє використовувати найрізноманітнішу зброю, яка може знищити всіх ворогів на рівнях.

Ігри про постапокаліптичний світ приваблюють геймерів, оскільки практично кожен з них відрізняється своєю цікавою історією і непередбачуваним розвитком подій. Історії про різні віруси, які перетворили людей на мутантів, звичайно, є вигадкою. Але, проявивши фантазію, можна сповна зануритися в неймовірні події подібних світів, і постаратися вижити серед навали страшної нечисті.

Гра War Groups дозволить вам відчути себе справжнім військовим, якого відправляють в закриту зону, і він змушений, з такими ж солдатами, як і він, відбиватися від мутантів. Вони повинні постаратися не випустити їх за межі міста, інакше, станеться непоправне, і чудовиська вирвуться на свободу.

Ви перебуваєте практично в нескінченному світі. Чим вищою буде ставати ваша кваліфікація у грі, тим більше зон для зачистки дозволять відвідувати. Спочатку, ви починаєте в статусі «новачок», і повинні навчитися добре поводитися зі зброєю, а також вчасно ухилятися від монстрів. Згодом, коли наберетеся необхідного досвіду, звання буде рости, і ви зможете відкривати для себе нове обмундирування і рівні для проходження.

В процесі битв є можливість заробляти гроші, за які можна купувати підходящий захисний одяг, нову зброю, і інші речі, що допоможуть захиститися від злісних, страшних ворогів. Знищивши всіх мутантів на рівнях, ви отримаєте нагороду, і зможете перейти до наступного етапу гри.

Управління тут на висоті. Всі кнопки, за законом жанру, знаходяться на головному екрані. Повертайте камеру і постійно будьте на чеку, оскільки монстри можуть вистрибнути із-за будь-якого кута, і напасти на вашого персонажа. У головному меню знаходиться карта, де можна вибирати різні локації. Всі зони тут мають свою назву. Ви можете бродити по покинутим заводам і фабрикам, або ж просто досліджувати незнайомі вулиці покинутого міста.

Додаток War Groups має якісну графіку, і дозволяє сповна зануритися в зруйнований, постапокаліптичний світ, зачистити зону від мутантів, і постаратися самому не потрапити в зуби зараженим персонажам.

Зміни в останній версії

- Виправлено кілька помилок.
- Трохи переробки мультиплеєра.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
War Groups

Cackle

Інші додатки в категорії