WhatsApp Aero

WhatsApp Aero 17.30.2

WhatsApp Aero — мод-версія популярного месенджера для Андроїд-пристроїв. Цей додаток пропонує користувачеві ряд якісних нововведень, що оптимізують ваш месенджер і зроблять його максимально комфортним, швидким та надійним.

Найголовнішою відмінністю цієї версії від оригінального WhatsApp є візуальна складова. Дизайн додатка значно відрізняється від оригінального месенджера, що безсумнівно буде плюсом для тих, кому він набрид. Додаток однозначно порадує користувачів не тільки своїм візуальним оформленням, а й безліччю додаткових можливостей.

Використовуючи цю версію, ви зможете персоналізувати інтерфейс програми під свої потреби, розмістивши більш зручно меню, змінивши шрифт і розміри ярликів. Користувач також може завантажувати цікаві теми, яких тут величезна кількість. Крім цього, в програмі є можливість самостійно створити свою унікальну тему.

У порівнянні з оригінальною версією месенджера, цей додаток гарантує користувачеві більш якісний контроль над приватною інформацією і забезпечує розширені можливості при відправці файлу співрозмовникові.

WhatsApp Aero однозначно підійде і сподобається користувачам, які хочуть персоналізувати, отримати більш індивідуальний інтерфейс мессенджера, при цьому повністю зберігши його функціональність.

Зміни в останній версії Вотсап Аеро

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
WhatsApp Aero

Cackle

Інші додатки в категорії