WhatsApp Business

WhatsApp Business 2.24.11.14

WhatsApp Business — WhatsApp для бізнесу. Зручний інструмент для спілкування між компаніями та клієнтами. Створіть унікальний бізнес-профіль та розмістіть всю важливу інформацію про свою компанію (сфера бізнесу, веб-сайт, розташування, контакти, час роботи). Таким чином ваші клієнти зможуть швидко ознайомитися з ключовими моментами вашої компанії і легко сконтактуватися з вами.

Встановивши месенджер на свій Android-пристрій, ви зможете розділити особисте життя та бізнес. Якщо ваш особистий номер телефону відрізняється від робочого, ви можете встановити на один пристрій обидва застосунки — WhatsApp Business і WhatsApp Messenger, зареєструвавши їх на різних номерах.

Серед ключових особливостей WhatsApp Business слід виділити: величезний функціонал месенджера, ефективніше керування повідомленнями, можливість одночасного використання Messenger та Business на одному пристрої, можливість використання стаціонарного чи фіксованого номера для спілкування з клієнтами.

Програма має схожий з WhatsApp інтерфейс, тому жодних труднощів з освоєнням у вас не виникне. При цьому тут представлено набагато більше налаштувань та інструментів для бізнесу. Крім налаштування профілю, ви можете оформити каталог своїх товарів/послуг, надсилати автоматичне вітання клієнтам, надсилати швидкі відповіді, інформувати про свою відсутність та багато іншого. Також є можливості для створення реклами компанії для охоплення більшої кількості клієнтів. Завантажуйте WhatsApp Business на свій смартфон та отримайте максимально комфортне середовище для комерційного спілкування.

Автор:
ID додатку: com.whatsapp.w4b
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити WhatsApp Business для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про WhatsApp Business!

Інші додатки в категорії