ZOOM

ZOOM 5.0.25692.0524

ZOOM — безкоштовний додаток для проведення відеоконференцій для пристроїв на базі Android. Завдяки цьому додатку ви завжди зможете залишатися на зв'язку і вирішувати всі важливі справи, не виходячи з дому.

Головною перевагою програми є можливість організовувати онлайн-зустрічі за участю до 100 людей одночасно. При цьому дуже важливо відзначити, що якість зв'язку не втрачається. Є можливість додавати до розмови навіть незареєстрованих в додатку людей.

ZOOM стане незамінним помічником для проведення бізнес-зустрічей, навчання або ж для простого спілкування з друзями. Особливо популярним додаток став серед вчителів, оскільки тут є інтерактивна дошка, використовуючи яку легше пояснювати новий матеріал.

Важливо! Безкоштовна версія має обмеження по часу — не більше 40 хвилин підряд для групових конференцій. Тобто після 40 хв. спілкування конференція автоматично завершиться, але ви без проблем можете почати нову.

Також в ZOOM є чат, в якому є можливість написати конкретній людині, щоб інші учасники не бачили повідомлення. В чаті є безліч налаштувань, які зроблять спілкування максимально комфортним.

ZOOM Cloud Meetings має досить зручний користувальницький інтерфейс, з яким легко працювати. Інтерфейс доступний російською та англійською мовами. Щоб перевести інтерфейс програми на російський, необхідно перевести мову системи пристрою. Завантажуйте додаток, тестуйте всі його можливості і не забувайте ділитися досвідом в коментарях.

Зміни в останній версії Зум

  • Значок прапора перекладу мови буде замінений скороченням мови.
  • Вимагати згоди, якщо хост відключає звук, а потім включає учасника.
  • Видалено опцію «Включити все».
  • Доступ до інформації про збори при спільному використанні екрану.
  • Нова мелодія для залу очікування.
  • Повторно ввімкніть сторонній обмін файлами в чаті.
  • Усунення невеликих багів.
Автор:
ID додатку: us.zoom.videomeetings
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
ZOOM
Cackle

Інші додатки в категорії