ZOOM

ZOOM 6.0.2.21283

Zoom — безкоштовний додаток для пристроїв з операційною системою Android, який використовується для проведення відеоконференцій з можливістю обміну повідомленнями та мультимедійним вмістом в режимі реального часу. Його користувачами можуть бути приватні особи, державні, освітні, фінансові, медичні установи та всі інші, кому потрібно проводити віртуальні зустрічі та співпрацювати в режимі реального часу.

Головною перевагою програми є можливість безкоштовно організовувати онлайн-зустрічі за участю до 100 людей одночасно. Безкоштовна версія має обмеження по часу — не більше 40 хвилин підряд для групових конференцій. Тобто через 40 хвилин спілкування конференція автоматично завершиться, але ви без проблем можете почати нову.

Додаток добре продуманий і багатий можливостями. Інтерфейс простий, а інструменти відеоконференцій легкі у використанні. На головному екрані Zoom розташовані кілька кнопок – «Нова зустріч», «Приєднатися», «Розклад» і «Поділитися екраном». У нижній частині вікна знаходяться вкладки «Знайомство та чат», «Зустрічі» та «Контакти». Натискання на три крапки відкриває меню налаштувань.

Вам не потрібно створювати обліковий запис, щоб приєднатися до зустрічі Zoom — він готовий до використання відразу після завантаження на ваш пристрій. Обліковий запис потрібен лише тоді, коли ви хочете організувати зустріч і запросити на неї інших користувачів. Під час відеодзвінка ви можете використовувати як задню, так і передню камери, вмикати та вимикати мікрофон і керувати іншими основними налаштуваннями.

Zoom — простий, але потужний додаток для онлайн-конференцій, незалежно від того, хочете ви поспілкуватися з родиною, зустрітися з класом чи обговорити робочий проект. Стабільний і якісний зв'язок, простота організації відеоконференції, безліч інтерактивних інструментів і можливостей роблять цю програму кращою у своїй категорії.

Зміни в останній версії Зум

  • Підтримка додаткових символів у особистих посиланнях.
  • Дрібні виправлення
Автор:
ID додатку: us.zoom.videomeetings
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити ZOOM для Android ZOOM для Windows ZOOM для macOS

Коментарі

olena_levurda olena_levurda 22.05.2023 о 17:54ZOOM 5.14.7.13652

Використовую Зум близько 2 років. В цілому непоганий додаток для відеоконференцій, але досить часто підписає! Також шкода, що поки немає українського інтерфейсу((

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Інші додатки в категорії