456: Survival game

456: Survival game 1.1.7

456: Survival game — цікава гра на виживання для пристроїв на базі Андроїд. Вам належить приміряти на себе роль одного з учасників «Гри в кальмара» і пройти всі випробування. Щоб вижити слід бути обережним, уважним та володіти хорошою пам'яттю. Гра повністю безкоштовна, але містить рекламу.

Геймер грає за 456 номер з серіалу. Якщо ви дивилися серіал, тоді точно знаєте, що потрібно робити. Якщо ж ще не встигли — не переживайте, оскільки в грі все гранично зрозуміло. Вам належить грати в різні ігри на виживання. Наприклад, в першій грі необхідно добігти до фінішу, рухаючись тільки, якщо лялька не дивиться на вас. Якщо ви продовжите рух, коли вона обернеться — ви помрете.

Всього гравцеві доступно 4 гри: «Червоне світло - Синє світло»; «Цукрові стільники»; «Перетягування канату»; «Скляні ступені». Найбільш складною є гра «Цукрові стільники», тут потрібно бути гранично обережним. Найменша помилка в будь-якому з випробувань буде коштувати вам життя. За кожне успішно завершене випробування геймеру будуть нараховуватися ігрові гроші.

456: Survival game володіє низкополігональною графікою. Всі персонажі практично однакові — просто невеликі чоловічки без будь-яких відмінностей. Тільки у вашого гравця на спині зазначений номер (456). Гра точно сподобатися шанувальникам серіалу, оскільки допоможе їм ще більше зануритися в цю атмосферу виживання.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.yolostudio.squidsurvival
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити 456: Survival game для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про 456: Survival game!

Інші додатки в категорії