Дом.ru Movix

Дом.ru Movix 4.0.4

Дом.ru Movix — потужна програма для перегляду медіаконтенту для Андроїд-пристроїв. Близько 200 каналів телебачення, безліч фільмів, серіалів і мультфільмів в найвищій якості — все є в цьому сервісі. Для використання всіх можливостей додатку потрібно оформити передплату.

Додаток пропонує користувачеві різні пакети каналів. Після придбання обраного пакета ви зможете дивитися тільки ті канали, які входять до його складу. Те ж саме стосується фільмів, серіалів та іншого контенту. Вибирайте будь-яку із запропонованих підписок і дивіться те, що захочете. Деякі підписки містять не тільки фільми і серіали, але і канали телебачення. Якщо ж ви не хочете купувати підписку, можете просто купити або орендувати фільм для перегляду. Також для безкоштовного перегляду доступні деякі канали, але їх кількість дуже обмежена.

У Дом.ru Movix користувачеві доступні різні підбірки, де згруповані фільми за тематикою, настроєм, жанром і багатьма іншими параметрами. Наприклад, в добірці «Краще з Кореї» представлені найцікавіші і найбільш популярні фільми Кореї, а в добірці «Мороз по шкірі» розміщені всі фільми жахів. Добірок представлено дуже багато, тому кожен знайде щось собі до смаку. До всього контенту в додатку є опис сюжету, зазначений акторський склад, рейтинг, доступна якість відтворення та інша корисна інформація.

Важливо! Безперешкодний перегляд контенту програми можливий тільки на території РФ. Якщо ви житель іншої країни, обов'язково використовуйте VPN.

Зміни в останній версії

  • Привіт, ми до вас із добрими новинами!
  • Ми підібрали нові, більш приглушені кольори інтерфейсу, щоб ваші очі відпочивали разом із вами у процесі перегляду фільмів, серіалів та телеканалів, навіть із вимкненим світлом.
  • Ще ми виправили низку помилок, з якими ви стикалися, і тепер користуватися Movix стало ще зручніше.
  • Діліться вашою думкою про оновлення у відгуках.
  • Ми стаємо кращими для вас.
Автор:
ID додатку: com.ertelecom.domrutv
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Дом.ru Movix

Cackle

Інші додатки в категорії