абук

абук 4.1.44

абук — найзручніша читалка від українських розробників для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Це повнофункціональний та зручний у використанні інструмент для читання та прослуховування книг і подкастів. В застосунку представлено величезну бібліотеку книг найрізноманітніших жанрів, тому тут кожен знайде, що почитати, відповідно до своїх вподобань. Більшість книг платні, проте є безліч безкоштовних цікавих варіантів.

Ключовою перевагою застосунку є максимально зручний інтерфейс та простий дизайн. Користувач з перших хвилин може опанувати застосунок і почати зручне використання. Завдяки приємному візуальному оформленню вас нічого не буде відволікати від читання. Тут немає нагромадження елементів інтерфейсу чи надто яскравих кольорів. Все просто і лаконічно, а головне — функціонально. Ще однією важливою особливістю і перевагою абук є потужна база книг. Це і класична література, і новинки від українських та іноземних авторів, і профільна література, дуже багато психологічної літератури та багато іншого. Переважна більшість книг доступна як у звичайному текстовому форматі, так і в аудіоформаті. Варто зазначити, що всі книги озвучено професійними акторами та дикторами, тому прослуховування — одне задоволення. 

Весь контент в додатку згруповано за категоріями, що значно спрощує пошук необхідних книг. Категорій дуже багато і контенту в них теж немало. В застосунку є швидкий текстовий пошук, яким ви можете скористатися для пошуку творів, що вас цікавлять. Якщо не знаєте що почитати, можна скористатися різноманітними підбірками, які розміщені на головному екрані застосунку. 

В цілому, абук — це дійсно потужний, зручний та ще й абсолютно безкоштовний інструмент для комфортного читання. Величезна база цікавих книг українською мовою, зручний інтерфейс, темна і світла теми,  комфортне читання — всі ці переваги говорять самі за себе. Обов’язково завантажуйте додаток на свій пристрій і насолоджуйтеся цікавими книгами у вільний час. 

Зміни в останній версії

  • Додали підтримку Android Auto
  • Оновлено розділ "Мої книжки"
  • Оновили функціонал зміни швидкості читання
Автор:
Офіційний сайт: abuk.com.ua
ID додатку: com.abuk
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: Українська
Завантажити абук для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про абук!

Інші додатки в категорії