AlReader

AlReader 1.932104301

AlReader – це додаток для мобільних пристроїв, які працюють на базі операційної системи Android, що дозволяє здійснювати відкриття електронних книг будь-якого формату. Після встановлення на свій мобільний гаджет додатку AlReader, процес читання книг стає максимально комфортним. Однією з причин популярності цієї програми є те, що вона є практично «всеїдною» (підтримує всі поширені формати книг) і абсолютно безкоштовною.

Після встановлення AlReader на свій планшетний комп'ютер або смартфон, у користувача з'являється можливість з максимальною зручністю здійснювати читання книг художньої літератури різного формату: fb2, fb3, fbz, txt, epub (без DRM), html, doc, docx, odt, rtf, mobi (без DRM), prc (PalmDoc), tcr. Підтримується також читання книг з архівів ZIP і GZ.

Програма має зручний і приємний користувацький інтерфейс, в якому можна без зусиль знайти потрібний файл, змінити профіль, налаштувати фон і так далі. Все настільки просто, що навіть людина, яка раніше не користувалася смартфоном або планшетом, зможе легко розібратися в усьому. Можливість налаштувати зовнішній вигляд програми, дозволяє зробити процес прочитання максимально комфортним і безпечним для очей.

AlReader пропонує користувачам чотири колірні профілі з незалежним налаштуванням шрифтів, кольорів, яскравості екрану, гамма-корекції і відступів тексту. Є можливість перемикання між одно- і двохсторінковим режимом з автоматичним перемиканням при зміні позиції екрану. Якщо читання книг традиційним способом вам чимось не підходить, в AlReader є можливість увімкнути читання книг голосом (TTS).

Серед інших можливостей цієї читалки можна згадати можливість редагування книг у форматах fb2 і txt, підтримка правильних переносів слів, автоматична прокрутка тексту, анімація перегортання сторінок, розширена підтримка сенсорного екрана, підтримка скінів читалки, підтримка читалок з електронними чорнилами, можливість синхронізації читання між пристроями.

Звичайно ж є й інші, звичні для більшості подібних програм, функції: пошук по книзі, підтримка відображення виносок, вивід змісту книги, цитати, закладки, маркування тексту, ярлики книг...

Окремо слід сказати про організацію бібліотеки в додатку. У користувача є можливість вибору книг по їх автору, серії, назві, жанру, даті виходу, мові тощо. Також є підтримка мережевих бібліотек (OPDS).

Відзначимо, що розробники AlReader регулярно працюють над вдосконаленням програми. Усі виявлені недоліки регулярно усуваються і випускаються оновлення.

Зміни в останній версії

  • Колір рядка стану android можна налаштувати в основних налаштуваннях (android 6+). За замовчуванням — чорний.
  • Виправлено доступ до карти пам'яті в android 11
  • Багато дрібних виправлень
Автор:
ID додатку: com.neverland.alreader
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити AlReader для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про AlReader!

Інші додатки в категорії