Among Us

Among Us 2021.11.9.5

Among Us — цікавий і дуже захоплюючий багатокористувальницький екшн з елементами бродилки для пристроїв на базі Андроїд. Головна мета гри — підготувати свій космічний корабель до вильоту, виправивши всі несправності і максимально поліпшивши його характеристики. Ваше судно повинно бути міцним, щоб подолати всі небезпеки, які чекають на нього у відкритому космосі.

Грайте онлайн або ж по локальній мережі в команді з 4-10 гравців, але будьте гранично обережні, оскільки один з них буде самозванцем, що з усіх сил прагне відкласти виліт та позбавити життя весь екіпаж. Вам потрібно вирахувати негідника раніше, ніж він знищить вас.

Ваша команда може перемогти, виконавши всі завдання і місії або ж достроково виявивши і прибравши з корабля самозванця. При цьому зловмисник буде використовувати саботаж, влаштовувати диверсії і робити різні пастки, щоб викликати хаос і всіляко гальмувати виліт корабля.

Цікаво, що грати ви можете як за члена команди, так і побувати в ролі цього самозванця. Якщо вам випаде роль зловмисника, то ваша ціль: знищити всю команду. Для цього необхідно потайки пробиратися до членів команди і натискати кнопку «вбити». Якщо ж ви в команді, постарайтеся якомога швидше викрити зловмисника.

Завантажуйте Among Us на свій смартфон, проявіть розум і кмітливість, щоб якомога швидше підготувати свій космічний корабель до відправлення в безкрайній космос. Якщо ви вже грали в цю гру, поділіться досвідом і враженнями з іншими користувачами нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Виправлено довгий час бана
Автор:
ID додатку: com.innersloth.spacemafia
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Among Us

Cackle

Інші додатки в категорії