Anime777

Anime777 1.0

Anime777 — додаток для онлайн перегляду аніме для пристроїв з ОС Андроїд. Встановивши додаток, ви отримаєте доступ до найповніших каталогів з аніме, ранобе та мангою у чудовій якості. Представлено безліч жанрів і видів озвучки. Крім цього, у додатку ще є каталог з іграми в стилі аніме. Продукт розповсюджується абсолютно безкоштовно.

Весь контент у додатку згруповано за жанрами, яких тут представлено понад 40 видів. Жахи, Школа, Екшн, Пригоди, Психологічне та багато інших. Ви можете фільтрувати контент не лише за жанром, але й роком виходу. Головною особливістю цього сервісу є можливість спільного перегляду аніме. Ви можете запрошувати друзів у спеціальні кімнати та дивитися вибрані відео спільно, хоч і на відстані. Також тут доступний чат, в якому можна ділитися враженнями та обговорювати переглянуте.

Anime777 — справді величезний каталогізатор з масою цікавого та різножанрового контенту. Якщо ви є шанувальником аніме, тут вам буде цікаво. Головною перевагою є різноманітність контенту та регулярне поповнення бази новинками. Серед головних мінусів слід зазначити наявність реклами. Тут її забагато і часом досить нав'язлива.

Зверніть увагу! За умови реєстрації облікового запису користувач може отримати безліч переваг. Наприклад, додавати контент до закладок, створювати власні кімнати для перегляду аніме з іншими користувачами, залишати відгуки, спілкуватися з іншими учасниками спільноти та багато іншого.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Anime777 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Anime777!

Інші додатки в категорії