AppMonster

AppMonster 3.6.1.google

AppMonster - менеджер додатків, який значно розширить можливості вашого мобільного девайса. З його допомогою ви зможете переміщати встановлені раніше програми на SD-карту і без втрати даних продовжувати користування цими сервісами. Програма також зберігає в пам'яті посилання на маркети, з яких були завантажені дані, і навіть файли з більш ранніми версіями встановлених додатків.

Для тих користувачів, які мають дешеві смартфони, з невеликим запасом пам'яті, завантажування додатків стає справжньою проблемою. Більшість девайсів забороняють використання SD-карти для встановлення на неї даних з маркетів, тому користувачам доводиться задовольнятися тим, що пропонують розробники смартфонів або планшетів.

Додаток AppMonster вирішить цю проблему і назавжди позбавить вас від необхідності видаляти один додаток, щоб на його місце поставити новий. Якщо в девайсі закінчується основна пам'ять, просто перенесіть всі дані з телефону на карту пам'яті. Ця дія буде поширюватися навіть на завантажені програми та ігри, які вже встановлені в смартфоні.

Ви не втратите прогрес проходження або будь-які дані з програм і після перенесення зможете продовжувати використовувати ці файли без обмежень. Також тут присутня дуже корисна функція, яка недоступна більшості вбудованих файлових менеджерів: можливість «відкату» програми до попередньої версії.

Сервіс зберігає встановлені файли і «пам'ятає» всі оновлення, які відбувалися протягом останнього часу. Якщо вам не подобається завантажена версія додатка, просто відшукайте в своєму файловому менеджері ту, яка стояла раніше, і застосуєте її в налаштуваннях. Так ви повернете вигляд і робочі параметри програми до оновлення.

Використовуючи додаток AppMonster, ви зможете видаляти дані з телефону або SD-карти, переміщувати їх між собою і виконувати будь-які дії, які вміє робити і стандартний файловий менеджер смартфона. Але в той же час, програма подарує вам масу можливостей для більш простого і досконалого користування вашим гаджетом.

Зміни в останній версії

- Виправлений збій при відновленні додатків на деяких пристроях Samsung.
- Виправлена випадкова поломка резервної копії.
- Виправлено довгий час завантаження.

Автор:
ID додатку: de.android_telefonie.appmanager
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
AppMonster
Cackle

Інші додатки в категорії