AquaMail

AquaMail 1.37.0

AquaMail – поштова програма, яка дозволяє зберігати ваші листи в одному місці. Додаток здатний підключатися до багатьох відомих серверів, щоб відкрити простий доступ до всіх ящиків користувача. Сервіс може самостійно розпізнати адреси та надіслати вам сповіщення про нові листи.

Сьогодні поштові ящики є основним атрибутом при роботі з інтернетом. Електронна пошта потрібна для більшості сайтів під час реєстрації або під час покупки в інтернет-магазинах. Вона необхідна для вашої ідентифікації та розсилки важливих оповіщень. В більшості випадків у користувачів є кілька ящиків у різних поштових службах. У такому випадку зберігати листи в різних програмах абсолютно незручно.

Щоб не пропустити важливі листи від клієнтів або просто друзів, установіть поштовий агент AquaMail. Ця програма дозволяє збирати всі ваші ящики в одному місці, щоб ви не втратили переписку або переслані файли.

Після установки програми вам досить просто додати в неї всі адреси, а далі служба самостійно розпізнає, до якого поштового серверу вони належать. Подібний додаток здатен замінити десятки різних агентів, які тільки займають пам'ять гаджету.

Програма розділяє всі ящики, тому для кожної своєї облікової записи ви можете задавати певні налаштування. Це дуже зручно, тому що пошта буде показувати окремий номер листів, спаму та іншого. AquaMail має можливість повідомляти звуковим сигналом про надходження нового повідомлення користувачеві.

Для кожної пошти існує своя авторизація. Вам достатньо один раз увійти в свій акаунт, і програма запам'ятає всі облікові записи, до яких ви отримаєте повний доступ. Ви зможете створити віджет агента на своєму робочому столі, щоб переглядати кількість своїх повідомлень.

За допомогою цієї програми ви також зможете надсилати листи своїм контактам. Це можуть бути не тільки текстові переписки, але і картинки або різні відеофайли. Всі листи зберігаються на сервері пошти. Якщо вам потрібно звільнитися від частини переписки, просто перемістіть її в корзину чи видаліть усе.

Ця програма має підтримку розумних годинників. Ви зможете запустити на своєму пристрої функцію, яка дозволить надсилати повідомлення на смарт пристрій і тим самим не дозволить пропустити важливі листи від клієнтів або друзів. Додаток AquaMail має ряд переваг, які значно спрощують ведення переписки з різних ящиків і збирають всю вашу пошту в одному місці.

Зміни в останній версії АкваМейл

  • Покращено безпеку входу користувачів до Office 365 за рахунок інтеграції останніх стандартів Microsoft. Зверніть увагу, що вам потрібно повторно автентифікувати свій обліковий запис Office 365 через зміни. Ми підготували невелику статтю в Довідковому центрі програми, щоб допомогти вам у цьому.
  • Перероблені деякі елементи інтерфейсу користувача для більшої ясності.
  • Поліпшено поведінку привітання/підпису.
  • Виправлення помилок та покращення продуктивності.
Автор:
ID додатку: org.kman.AquaMail
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
AquaMail

Cackle

Інші додатки в категорії