Asphalt 8

Asphalt 8 5.9.1a

Asphalt 8 — популярна гра-аркада в жанрі автосимулятора з чудовою графікою, захоплюючими швидкісними трюками та напруженими перегонами. У ній ви зможете позмагатися за першість у автомобільних перегонах на самих різноманітних мальовничих трасах у різних місцинах планети — Французькій Гвіані, Венеції, пустелі Неваді, Ісландії…

Майже півсотні моделей болідів від кращих виробників світу (Bugatti Veyron, Lamborghini Veneno, Pagani Zonda R, Ferrari FXX) чекають на вас. Підскакуйте на трамплінах, виконуйте шалені розвороти і бочки, маневруйте під час трюків у повітрі, зрізайте дорогу… Одним словом — розважайтесь по максимуму! До речі, — всі траси доступні в дзеркальному режимі, тому навіть після вивчення кожної із них, у вас буде ще чим зайнятися.

Гра містить 180 кар’єрних подій і 8 гоночних сезонів та нові приголомшливі графічні ефекти з відображенням у реальному часі. Також на вас чекають два нових ігрових режими — дріфт і інфекція, поліпшена система пошкоджень, мультиплеер (з гонками до восьми гравців) та драйвові музичні треки від кращих музикантів світу.

Зміни в останній версії Асфальт 8

  • Asphalt 8 стає 8! Отже, ми підготували не менш важливе оновлення зі подіями з особливими термінами, новими функціями і абсолютно новим пошуком гри!
  • Візьміть участь в серії святкових термінів заходів із захоплюючими нагородами!
  • Створіть аватар гонщика з навантаженнями одягу і аксесуарів, щоб показати свій унікальний стиль!
  • Повністю оновлений призначений для користувача інтерфейс зі свіжим зовнішнім виглядом. Ще більше поліпшень в дорозі!
Автор:
ID додатку: com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Asphalt 8

Cackle

Інші додатки в категорії