Happy Wheels

Happy Wheels 1.1.2

Happy Wheels — незвичайний платформер з смугою перешкод для пристроїв на базі Андроїд. Ваша мета — доїхати до фінішу на транспортному засобі, ухиляючись від різноманітних перешкод. Головною особливістю гри є дуже реалістична фізика. Розповсюджується безкоштовно, але містить рекламу.

На початку гри вам потрібно вибрати персонажа, яким ви будете грати. Варіантів персонажів представлено дійсно багато: недосвідчений гонщик, тато з сином на велосипеді, хлопець на інвалідному візку з реактивним двигуном, бізнесмен, огрядний хлопець, бездомний або алкоголік та багато інших. Транспортний засіб, на якому ви будете пересуватися вибирається автоматично. Це може бути велосипед, самокат, гіроскутер, бронемашина і т. д.

Як тільки вибір персонажа зроблений, вибирайте рівень і приступайте до гри. Всього тут представлено 15 рівнів для кожного персонажа. Рівні відрізняються різним ступенем складності: чим далі — тим складніше. Але вже з першого рівня ви зрозумієте, що гра дійсно складна і фізика дійсно дуже реалістична. Один невірний рух і ваш персонаж виявиться без ноги або іншої частини тіла.

Перешкод в грі є просто неймовірна кількість: шипи, міни, гарпуни, різні балки та інше. До того ж не варто забувати, що зверху на вас легко може впасти величезна колода або навіть машина. Щоб подолати перешкоди і пройти рівень живим знадобитися хороша швидкість реакції та кмітливість. На проходження кожного рівня вам відводиться певний відрізок часу, тому зволікати не можна.

Зміни в останній версії

  • Два нових рівня для Pogo Stick Guy
  • Виправлена помилка, пов'язана з нахилом Pogo Stick Guy
  • Внутрішні зміни ускладнять роботу з Google Play
Автор:
ID додатку: com.fancyforce.happywheels
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 1.5 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Happy Wheels для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Happy Wheels!

Інші додатки в категорії