Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security 7.7.1

Avira Antivirus Security – легкий, швидкий антивірус, який забезпечить оптимальний захист вашого мобільного пристрою. Він захистить важливі дані при інтернет-серфінгу, а також допоможе приховати від сторонніх вашу особисту інформацію. Додаток має невеликий розмір і без проблем встановлюється на будь-який Android-пристрій.

Зараз на просторах інтернету все більше з'являється небезпечних сайтів, які можуть проникати в систему телефону і зчитувати особисті дані користувача. Таким чином, можна опинитися під серйозною загрозою втрати особистих паролів і проникнення шахраями в додатки інтернет-банкінгів. Щоб убезпечити себе від подібних проблем, скористайтеся якісним антивірусом.

Avira Antivirus Security допоможе приховати ваш пристрій від небезпечних ресурсів. Під час користування браузером додаток розпізнає ті сайти, на які ви переходите, і відстежує «обманки», що містять різні зломщики. Ви будете надійно захищені від проникнення хакерів в систему телефону і втрати важливих даних.

Антивірус працює в режимі реального часу. Він сканує і перевіряє на наявність вірусів ті додатки, які ви встановлюєте на свій гаджет. У разі, коли сервіс виявляє проблемний файл, він попередить про це користувача. Програма використовує невелику кількість системних ресурсів. Так що, навіть працюючи у фоновому режимі, вона не займає багато оперативної пам'яті і не гальмує роботу самого пристрою.

Avira Antivirus Security захищає вашу систему в будь-який час доби. Він здатний відстежувати проблемні файли не тільки під час встановлення нових програм на телефон, але і навіть тоді, коли відбувається оновлення вже встановлених сервісів. Таким чином, ви можете абсолютно не турбуватися про збереження своїх даних і файлів.

Програма дозволяє швидше знайти загублений або вкрадений пристрій. Використовуючи спеціальну карту, ви зможете відстежити місцезнаходження свого гаджета, з точністю до кількох метрів. Також програма дозволяє віддалено заблокувати на деякий час свій телефон, запустити на ньому звуковий сигнал, або ж повністю стерти всі файли, щоб уникнути їх поширення.

Практично на кожному смартфоні або планшеті зараз існує дві камери: задня і передня. Зловмисники нерідко використовують віруси, за допомогою яких можна отримати доступ до фронталки вашого пристрою. Цей антивірус уміє відстежувати подібні програми і забороняти їм доступ до вашого гаджету. Встановіть Avira Antivirus Security на свій телефон і забезпечте собі найдійний захист від хакерів і шахраїв.

Зміни в останній версії

- Покращення стабільності та продуктивності.
- Виправлення помилок.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.avira.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 3.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Avira Antivirus Security

Cackle

Інші додатки в категорії