Beach Buggy Racing 2

Beach Buggy Racing 2 2023.09.08

Beach Buggy Racing 2 - божевільні гонки на картах, які вийшли на новий рівень. Це круте продовження популярної гри про жуків, де вам потрібно битися з ще більш сильними і небезпечними ворогами, проїхати безліч дивовижних трас, і навіть познайомитися з новим набором водіїв для ваших заїздів.

Для справжніх шанувальників гонок ніколи не буває багато ігор про заїзди на картах, позашляховиках та інших видах транспорту. Адреналін, неймовірна швидкість і круті тачки - все це можна знайти в одній грі, яка повністю задовольнить потреби шанувальників цього жанру. Додаток Beach Buggy Racing 2 приведе вас в світ пляжних гонок і подарує безліч задоволення від проходження ігрових локацій.

Тут красива тривимірна графіка і навіть не дивлячись на те, що персонажі та навколишні локації виглядають злегка по-дитячому, заїзди та битви зовсім непрості. В основі програми лежать, звичайно ж, гоночні заїзди по різноманітних трасах. Це можуть бути єгипетські піраміди в спекотній Африці, гарні краєвиди пляжів або ж величезні, хвойні ліси в найкрасивіших куточках нашої планети.

Ваше завдання полягає у вдалому проходженні рівнів і отриманні першості при заїздах. Під час гонки намагайтеся ухилятися від інших транспортних засобів, оскільки вони цілком можуть зіштовхнути вас з траси. У свою чергу, ви також маєте можливість прибирати з дороги суперників, щоб роздобути абсолютну перемогу на фініші.

В процесі заїздів ви повинні будете збирати монети та інші нагороди, які в кінці рівня підсумовуються і дозволять вам купити новий автомобіль. З кожною пройденою локацією будуть відкриватися нові треки, які відрізняються від попередніх ще більш складними поворотами і небезпечними суперниками.

Гра має чудову графіку і дуже яскравий сюжет. Ваші персонажі залишаються все тими ж жучками, з якими ви познайомилися в першій частині, але тут їх стало набагато більше, а можливості зросли в кілька разів. В цьому додатку є право вибору режимів битв. Ви можете брати участь в гонці з 7 суперниками, або ж поганяти один на один з випадковим персонажем.

Іграшка Beach Buggy Racing 2 має багатокористувальницький режим, тому у вас буде можливість змагатися з гравцями з іншого кінця земної кулі. Завантажте цей сервіс на свій мобільний девайс і пориньте в неймовірні гонки, насичені адреналіном і красивими видами навколо.

Зміни в останній версії

  • Нова легша турнірна складність (почнеться після 24 серпня)
  • Новий тип турніру "чиста гонка"
  • Нова декаль у Body Shop - запропонована Discord!
  • Різні виправлення зіткнень в Octane City
  • Поліпшення стабільності та виправлення помилок
Автор:
ID додатку: com.vectorunit.cobalt.googleplay
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Beach Buggy Racing 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Beach Buggy Racing 2!

Інші додатки в категорії