Angry Birds Go!

Angry Birds Go! 2.9.1

Angry Birds Go — чергова гра від фінської компанії Rovio, і цього разу розробники дійсно здивували! Вперше перед гравцями не звична аркада-головоломка, а справжні 3D-перегони з різними завданнями і видами заїздів. Потрібно визнати, експеримент вдався.

На сьогоднішній момент в грі є 4 розділи, в кожному з яких 5 видів заїздів: стандартний варіант «приїхати першим», заїзд на час, один-на-один, збирання фруктів (при цьому приїжджати першому не потрібно) і битва з чемпіоном (якщо перемогти його три рази, то він приєднується до вас у команду). Всі заїзди доступні відразу, кожен з них цікавіший за інший. Всі гонки складніші попередніх, але і приносять більше монеток, а у великому челендж-фіналі взагалі потрібно виконати додаткові умови, щоб перемогти. Але гонки — це не все, що ця гра готова вам дати, адже є ще й самі боліди, які можна прокачувати. Отримавши стартову «руїну», гравці можуть покращувати чотири параметри — максимальну швидкість, міцність, прискорення і керованість. Розумно прокачавши свої тарантаси, гравці отримають потужну машину для чудових перемог.

Крім прокачування авто, гравцям доступний вибір пілота для свого боліда. Кожен птах має одну унікальну особливість, яка допомагає під час заїзду. Наприклад, червоний птах прискорює болід, чорний птах вибухає, рожевий оточує себе захисними бульбашками і т. д. Правда існують і деякі обмеження — птахи «втомлюються» і часто використовувати їх вміння буде неможливо. Гравцям доведеться з розумом обирати своїх пілотів, адже кожен птах справляється краще за всіх з конкретними завданнями.

Сам ігровий процес просто чудовий. Звичайно, якість графіки далеко від ідеалу і не зрівняється з сучасними гонками для Android, але не в цьому вся «сіль» Angry Birds Go. Саме атмосфера гри разом з відмінною фізикою дозволяють насолоджуватися реалістичним дрифтом, тараном, аваріями і просто заїздами. Керування було зручно опрацьовано спеціально для вдалого водіння на ухилі трасах. Доступний тільки поворот ліворуч або праворуч, але від цього гра легше вже ніяк не стає. Саму трасу також потрібно добре вивчити, щоб потім не врізатися на повороті в стіну — за такі помилки ви втратите кілька секунд на «воскресіння», що може стати неприпустимою помилкою і коштувати вам перемоги.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.rovio.angrybirdsgo
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Angry Birds Go! для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Angry Birds Go!!

Інші додатки в категорії