BEYBLADE BURST

BEYBLADE BURST 10.2

BEYBLADE BURST — безкоштовний динамічний екшн для пристроїв на базі Андроїд. У грі вам потрібно битися на арені, використовуючи для цього найпотужніші і найкрутіші бойові дзиґи. Можна грати як в одиночному режимі, так і брати участь в змаганнях та турнірах.

У грі є величезний вибір бейблейдів з різними технічними характеристиками. Вибирайте будь-якого і вперед до бою. Також ви можете вибрати арену, на якій відбувається битва. Доступно безліч варіантів на будь-який смак.

Головною перевагою BEYBLADE BURST є мега крута графіка. Бої виглядають вражаюче. Яскраві кольори, швидкість, іскри від дзиґ, що обнртаються — поєднання для найкрутіших екшенів. Також слід відзначити нереальний музичний супровід, що нагнітає атмосферу змагання.

Геймплей досить простий. Вам необхідно лише вибрати траєкторію і запустити свого бея таким чином, щоб він скоріше знищив противника. Якихось складних обчислень робити не треба, в більшій мірі покладайтеся на удачу.

Завантажуйте гру на свій пристрій, давайте всі необхідні дозволи і в атаку. Не забувайте поділитися своїми враженнями від гри в коментарях.

Зміни в останній версії Бейблейд берст

  • Містить оновлення контенту та виправлення помилок.
Автор:
ID додатку: com.hasbro.beybladesenterprise
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Українська мова: Є
Завантажити
BEYBLADE BURST

Cackle

Інші додатки в категорії