Bitwarden

Bitwarden 2023.5.0

Bitwarden — безкоштовний менеджер паролів з відкритим вихідним кодом для пристроїв на базі Андроїд. Якщо ви шукаєте зручний у використанні, надійний і безпечний інструмент для організації і керування своїми паролями, тоді без сумніву завантажуйте саме цей додаток.

Ні для кого не секрет, що в сучасному світі небезпека викрадення паролів є серйозною проблемою. Якщо ви використовуєте прості або взагалі однакові паролі для всіх додатків або відвідуваних веб-сайтів, тоді ви перебуваєте в зоні підвищеного ризику крадіжки ваших персональних даних. Шахраї можуть легко отримати доступ до вашої пошти, банківських облікових записів та іншої не менш важливої інформації.

Фахівці рекомендують використовувати випадково згенеровані паролі для кожного облікового запису. Керувати цими паролями максимально комфортно допоможе надійний менеджер паролів — Bitwarden. Він гарантує користувачеві повну конфіденційність і захист особистих даних. Персональні дані захищені наскрізним шифруванням ще до того, як покинуть ваш пристрій, тому ніхто не зможе їх викрасти.

Наявність хмарної синхронізації дозволяє отримати доступ до своїх даних з будь-якого місця і пристрою. Зручно, що менеджер відмінно оптимізовано для використання як на ПК, так і на мобільних пристроях.

Додаток має чистий, зрозумілий і зручний інтерфейс, в якому легко зорієнтується навіть новачок. Створюйте надійні логіни/паролі і зберігайте їх у цьому зручному інструменті. Завдяки цьому додатку вхід на всі облікові записи буде проходити швидше, а головне, стане набагато безпечнішим.

Зміни в останній версії Бітварден

  • Оновлений інтерфейс для вибору власного середовища
  • Оновлення Apple Watch для постійно увімкнених дисплеїв
Автор:
ID додатку: com.x8bit.bitwarden
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити Bitwarden для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Bitwarden!

Інші додатки в категорії