New QuizDuel

New QuizDuel 1.37.00

New QuizDuel — це новий хіт на ринку мобільних ігор від німецького виробника FEO Media AB. Якщо ви вважаєте себе найрозумнішим і хочете позмагатися з іншими, щоб це довести, тоді «Борьба Умов» — ідеальна гра-вікторина. Завантажити гру можна в Google Play Market, вона поширюється як у варіанті «Free», так і у варіанті «Premium». Щоб не було нудно, розробники постійно оновлюють вікторину, додаючи нові питання і розділи.

Інтерфейс гри «Борьба Умов» зроблений позитивно і з гумором. Можливість створити свій комічний аватар, а також звуковий супровід і веселі анімації піднімають настрій як у випадку успіху, так і в невдачах. Сьогодні в «Борьба Умов» створено вже понад 20 різних категорій з питаннями, серед яких ТБ і серіали, Їжа, Спорт, Розваги і багато іншого. Те ж саме стосується і питань — вони постійно додаються (по 500 — кожен день) і на сьогодні їх кількість сягає кількох десятків тисяч. Це дозволяє з упевненістю говорити, що потрапити на повторюване питання в  будь-який з категорій буде дуже важко і перемогти у вікторині буде вкрай непросто.

У вікторині ви можете битися проти будь-якого гравця або ж запросити своїх друзів. Ви і ваш опонент змагаються у 6 раундах, в кожному з яких вас чекатимуть 3 питання. Самі питання, звичайно ж, для кожного учасника однакові. Крім цього, щоб було ще цікавіше розробники зробили цікавий хід — ви по черзі зі своїм суперником зможете обирати категорію. Якщо ви добре розбираєтеся, наприклад, у спорті, а ваш опонент у цьому майже нічого не розуміє, то вибір такої категорії підвищує ваш шанс на перемогу. Якщо ж ви хочете допомогти розробникам поліпшити гру-вікторину «Борьба Умов», то вони з радістю приймуть питання для гри, які потім будуть додані в наступних оновленнях.

Premium-версія гри має свій ряд додаткових можливостей. Наприклад, ви можете повністю персоналізувати свій аватар (очі, волосся, рот та інше), змінити колірну схему в грі, подивитися свою статистику перемог і поразок, а також порівняти свої знання в кожній категорії «Борьба Умов».

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: se.maginteractive.quizduel2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити New QuizDuel для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про New QuizDuel!

Інші додатки в категорії