Camera Remote

Camera Remote 3.0.5

Camera Remote — програма, за допомогою якої ви можете дистанційно використовувати камеру іншого Андроїд-пристрою для фотографування або зйомки відео. Поширюється на безкоштовній основі, але містить рекламу.

Встановивши програму, ви зможете здійснювати зйомку у важкодоступних місцях, під час групового фотографування, коли ви також хочете потрапити в кадр і в багатьох інших ситуаціях. Для цього вам знадобляться всього лише 2 смартфона з ОС Android, які ви будете використовувати в якості фото-камери і бездротового дистанційного пристрою відповідно.

Щоб знімати фото або відео, вам необхідно встановити Camera Remote на обидва пристрої і синхронізувати їх. З'єднання між двома смартфонами здійснюється через Bluetooth, Wi-Fi або веб-режим. Як тільки ви з'єднаєте смартфони, можна приступати до зйомки. На телефоні, який працює в режимі камери можна змінити деякі параметри зйомки, наприклад, якість, розмір фото та інше.

На дистанційному пристрої зображення з камери відображається в режимі реального часу. Головне, щоб з'єднання залишилось активним весь час. Програма має зручний користувальницький інтерфейс, який доступний англійською мовою. Якщо ви нею не володієте — не переживайте, оскільки тут все інтуїтивно зрозуміло.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.busywww.cameraremote
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Camera Remote

Cackle

Інші додатки в категорії