Candy Challenge 3D

Candy Challenge 3D 1.3.22

Candy Challenge 3D — захоплюючий екшн-симулятор для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Гра заснована на сюжеті мега популярного серіалу «Гра в кальмара». Тут геймеру належить проходити різноманітні випробування, як і учасникам гри в серіалі. Продукт поширюється на безкоштовній основі, але при цьому містить рекламу.

Головною перевагою цього симулятора є різноманітність доступних ігор. Тут їх представлено значно більше, ніж в самому серіалі. Ви зможете проявити себе в наступних випробуваннях: «Червоне світло, зелене світло»; «Цукрові стільники»; «Перетягування каната»; «Скляні камені», але це далеко не все. Щоб перемогти, необхідно бути обережним і дуже уважним. Деякі завдання вимагають не тільки цих якостей, але і хорошої пам'яті та логіки, тому тут всім буде цікаво.

З мінусів слід відзначити відсутність звукового супроводу (тільки вібрація). Але, звичайно ж, головним мінусом є наявність досить великої кількості реклами. Практично після кожного раунду вам доведеться подивитися рекламу.

Candy Challenge 3D володіє досить примітивною графікою. Все виглядає трохи застарілим. Персонажі в грі особливо нічим не примітні і не відповідають персонажам з серіалу. Керування просте і максимально зрозуміле. В цілому гра досить непогана і виграє за рахунок своєї різноманітності. Якщо ви є прихильником популярного серіалу «Гра в кальмара», тоді вам однозначно сподобається. Оскільки тут ви можете хоч трішки відчути атмосферу цієї гри на виживання.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.im.candychallenge3d
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Candy Challenge 3D для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Candy Challenge 3D!

Інші додатки в категорії