Chess Free

Chess Free 3.321

Chess Free — найкраща гра в шахи на Android-пристроїв. Якщо ви любитель цієї, без сумніву, цікавої та захоплюючої настільної гри, то цей додаток точно створено для вас. У грі використовується рушій Treebeard, що забезпечує максимальну схожість ШІ з людиною. Тут максимально комфортне керування та приємний інтерфейс. Поширюється абсолютно безкоштовно, але містить рекламу.

Гра чудово підійде як новачкам, так і професіоналам, які хочуть удосконалити свої навички. У новачків же є можливість відображення можливих ходів кожної фігури і скасування ходу. Для цього необхідно скористатися режимом «Коуч», який доступний в Меню.

Користувачеві доступно два варіанти гри: людина проти людини або ж людина проти комп'ютера. Всього в грі доступно 12 рівнів складності. Рівень складності можна вибрати самостійно перед початком гри, якщо ви вибрали варіант гри проти комп'ютера. Ви також можете вибрати колір фігур, час на гру та на обмірковування ходу.

Приємно, що в Chess Free гравцеві надана можливість вибирати, на якій дошці і якими фігурами грати: 2D або 3D. Ясна річ, що 3D виглядає набагато реалістичніше і грати ними цікавіше, але це вже справа смаку кожного. У грі є таблиця лідерів і досягнень, тому ви завжди зможете стежити за своїми результатами. Завантажуйте цей додаток для гри в одну з найдавніших настільних ігор і насолоджуйтеся ігровим процесом.

Зміни в останній версії

  • Видаляє зайвий дозвіл
Автор:
ID додатку: uk.co.aifactory.chessfree
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Chess Free

Cackle

Інші додатки в категорії