CPU-Z

CPU-Z 1.43

CPU-Z — безкоштовна утиліта, що дозволяє перевірити технічні якості гаджетів на базі операційної системи Андроїд. Програма буде корисною тим, хто купує техніку «з рук», адже часто-густо можна натрапити на недобросовісних людей, які хочуть впарити непотріб. Програма має невеликий розмір і для роботи не потребує наявності ROOT-прав.

З допомогою CPU-Z ви зможете отримати вичерпну інформацію про сам пристрій (модель, оперативна памʼять, памʼять сховища). Перевірити батарею (стан, рівень та розхід заряду). Процесор (назва модель, версія ядра, інформація про кеш). Також надається детальна інформація про акумулятор (рівень, стан, температура, ємність). Екран (роздільна здатність, показники яскравості та контрастності, кількість пікселів). Окрім того, можна оцінити показники оперативної памʼяті (назва, тип, частота).

Вся інформація подається у вигляді таблиць та вкладок, що робить програму зручною для користувача та найкращою для діагностики пристроїв на базі Android. Отриману інформацію про стан пристрою можна зберігати в базі даних або ж отримати лист на електронну пошту.

Суттєвим недоліком є відсутність української та російської мови, що може ускладнити роботу з програмою.

Утиліта CPU-Z буде особливо корисною при завантаженні додатків та ігор на пристрій, адже ви будете достеменно знати всі технічні характеристики. Також програма буде корисною розробникам програмного забезпечення.

Зміни в останній версії

  • MediaTek MT6833, MT6896, MT6985, MT6765X (Helio G36).
  • ARM Cortex-X1C, Cortex-A34, Cortex-R52, Cortex-M23, Cortex-M33, Cortex-A65AE, Cortex Neoverse V2.
  • Google Tensor G1 and G2.
Автор:
ID додатку: com.cpuid.cpu_z
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.2 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити CPU-Z для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про CPU-Z!

Інші додатки в категорії