Dead Space

Dead Space 1.2.0/1.98.6

Dead Space – гра про космічні пригоди. Вам належить виступити в ролі інженера Айзека, який висаджується на корабель для стандартного полагодження одного з відсіків. Ось тільки там його зустрічає неприємний сюрприз в особі членів екіпажу, які перетворилися на монстрів.

Ігри в стилі хорор завойовують все більше прихильників по всьому світу. Жахливі ситуації, в які потрапляють головні герої, змушують відчути справжній прилив адреналіну. Цей додаток є відмінним способом полоскотати собі нерви. В процесі проходження рівнів ви будете усвідомлювати, що немає там безпечних місць і будь-який рух може закінчитися смертю.

Ваш персонаж є звичайним механіком. Він прилетів на космічну станцію, щоб провести рядове полагодження деталей корабля. Але, чим довше він перебуває в космосі, тим більше розуміє, що відбуваються жахливі речі. Всі члени екіпажу починають дивно поводитись. Незабаром Айзек розуміє, що вся команда перетворена в жахливих монстрів, які починають полювати на нього.

З огляду на те, що механік не є солдатом або спеціально навченим агентом, у нього немає в арсеналі високотехнологічної зброї або хоча б пістолету. Тому, боротися з противниками йому доведеться підручними засобами, а саме, інструментами, які він привіз із собою.

Основна проблема в тому, що пошкоджено модуль зв'язку, і Айзек не може зв'язатися з Землею, щоб передати їм жахливі новини. Тому він просто зобов'язаний відновити спілкування з базою, щоб йому надіслали допомогу. Ось тільки напади монстрів будуть значно ускладнювати цю роботу.

На кораблі практично немає місць, де можна було б сховатися від ворогів. Ви повинні бути завжди на чеку, оскільки з будь-якого боку може вистрибнути страшний звір і напасти на головного героя. В процесі проходження рівнів ви будете стикатися зі страшними написами на стінах, які тільки додають жаху цій грі.

Вашому героєві буде дозволено вилітати у відкритий космос. Під час таких подорожей уважно стежте за рівнем кисню. Якщо ви не встигнете повернутися на корабель до того, як шкала над героєм спорожніє, механік загине і рівень доведеться починати спочатку.

Додаток Dead Space безсумнівно заслуговує на увагу геймерів. Красива графіка, непередбачувана сюжетна лінія і безліч боїв роблять його по-справжньому захоплюючим і цікавим. Гру не можна назвати надто складною, але все ж будуть траплятися рівні, де вам доведеться особливо постаратися, щоб вижити.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 3.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Dead Space для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Dead Space!

Інші додатки в категорії