Doki Doki Literature Club!

Doki Doki Literature Club! 1.1.5

Doki Doki Literature Club — захоплююча однокористувацька візуальна новела в стилі аніме для Андроїд-пристроїв. Це дуже цікава гра з елементами горору і психологічної драми. Новела володіє неймовірно закрученим сюжетом, в якому вам належить розібратися. Розповсюджується безкоштовно.

Спочатку гра може вам нагадати звичайний любовний симулятор, але як тільки ви трохи вникнете і розберетеся з сюжетними лініями — зрозумієте, наскільки вона глибока. Вас чекає справжній психологічний хоррор, де все залежить від вашого вибору.

За сюжетом гри головний герой зустрічається зі своєю подругою дитинства (Сойорі), яка пропонує йому вступити в літературний клуб. Він, звичайно ж, піддається впливу чарівною аніме-дівчини і вступає в клуб, де знайомиться з іншими не менш прекрасними учасницями і починає взаємодіяти з ними.

Ви будете вчитися, спілкуватися і займатися повсякденними справами клубу. Але незабаром головному герою почнуть відкриватися все нові і нові таємниці. Ви зрозумієте, що кожна з цих милих дівчат має свої дивацтва і скелети в шафі. Всі вони здаються близькими подругами, але будь-яка з них готова вбити всіх і навіть саму себе, щоб стати вашою фавориткою.

Парадокс гри полягає в тому, що при такій милій і невинній візуальній картинці, вона містить в своєму наповненні глибокий психологізм і показує не найкращі сторони людської особини. Doki Doki Literature Club вже завоювала серця мільйонів геймерів по всьому світу, пора і вам зануритися в цю горорну психологічну історію.

Зміни в останній версії Докі Докі Літературний Клуб

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Doki Doki Literature Club! для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії