Doki Doki Literature Club!

Doki Doki Literature Club! 1.1.0

Doki Doki Literature Club — захоплююча однокористувацька візуальна новела в стилі аніме для Андроїд-пристроїв. Це дуже цікава гра з елементами горору і психологічної драми. Новела володіє неймовірно закрученим сюжетом, в якому вам належить розібратися. Розповсюджується безкоштовно.

Спочатку гра може вам нагадати звичайний любовний симулятор, але як тільки ви трохи вникнете і розберетеся з сюжетними лініями — зрозумієте, наскільки вона глибока. Вас чекає справжній психологічний хоррор, де все залежить від вашого вибору.

За сюжетом гри головний герой зустрічається зі своєю подругою дитинства (Сойорі), яка пропонує йому вступити в літературний клуб. Він, звичайно ж, піддається впливу чарівною аніме-дівчини і вступає в клуб, де знайомиться з іншими не менш прекрасними учасницями і починає взаємодіяти з ними.

Ви будете вчитися, спілкуватися і займатися повсякденними справами клубу. Але незабаром головному герою почнуть відкриватися все нові і нові таємниці. Ви зрозумієте, що кожна з цих милих дівчат має свої дивацтва і скелети в шафі. Всі вони здаються близькими подругами, але будь-яка з них готова вбити всіх і навіть саму себе, щоб стати вашою фавориткою.

Парадокс гри полягає в тому, що при такій милій і невинній візуальній картинці, вона містить в своєму наповненні глибокий психологізм і показує не найкращі сторони людської особини. Doki Doki Literature Club вже завоювала серця мільйонів геймерів по всьому світу, пора і вам зануритися в цю горорну психологічну історію.

Зміни в останній версії Докі Докі Літературний Клуб

  • Виправлено всі краші, що заважали пройти гру.
  • Двигун оновлено до версії 7.6.0
Автор:
Офіційний сайт: ddlc.moe
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Doki Doki Literature Club! для Android Doki Doki Literature Club! для Windows Doki Doki Literature Club! для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Doki Doki Literature Club!!

Інші додатки в категорії