Pause N' Cross

Pause N' Cross 2.0.2

Pause N' Cross — казуальна гра-платформер для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Гра створена на основі серіалу «Гра в кальмара». Ваше завдання — вижити, пройшовши нелегкі випробування. Обережність, уважність і спритність — все, що потрібно для перемоги.

Сюжет гри заснований на першій серії серіалу. Ваш персонаж — один з учасників гри в кальмара, який повинен добігти до фінішу цілим і неушкодженим. Рухатися можна тільки на зелене світло! Якщо продовжите рух на червоне — вас пристрелять. Щоб перебігти ігрове поле вам видається всього одна хвилина. Попереду висить табло зі зворотнім відліком часу, тому ви завжди будете знати, скільки залишилося. За кожен успішно завершений раунд вам будуть нараховуватися ігрові гроші. За зароблені гроші ви можете купувати різні поліпшення для свого персонажа і зробити проходження більш комфортним. Наприклад, можна придбати маникен, яким можна прикритися і бігти навіть на червоний колір.

В Do not Move Challenge геймера очікує безліч рівнів, складність яких поступово зростає. Спочатку добігти до фінішу буде дуже просто. Але по мірі проходження гри ви будете стикатися з додатковими перешкодами, які значно ускладнюють завдання. Це будуть рухомі платформи, крутилки, які збивають з ніг та інше. Будьте гранично обережні і швидкі, тільки тоді зможете перемогти.

Керування в грі максимально просте і не вимагає яких-небудь попередніх навичок. Графіка виконана в примітивному стилі і виглядає досить непогано. З головних мінусів в Do not Move Challenge слід відзначити не завжди коректне сприйняття руху гравця. Іноді ви можете рухатися на червоний і все одно залишитися в живих. В цілому гра досить непогана, особливо, якщо ви фанат «Гри в кальмара». Можна приємно провести час і грати не напружуючись. Завантажуйте гру на свій Андроїд-пристрій і постарайтеся заробити більше грошей і пройти якомога далі.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.ldgames.DontMoveChallenge
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Pause N' Cross для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Pause N' Cross!

Інші додатки в категорії