Doodle Jump 2

Doodle Jump 2 1.5.10

Doodle Jump 2 – друга частина неймовірно популярної гри Doodle Jump для Android. Це абсолютно нова гра з новим чудовим оточенням, милими персонажами, новими завданнями для платформи та новими монстрами. Геймер має проходити рівні, збираючи спеціальні жетони, просуваючись по ігрових локаціях.

Ви граєте за химерного мальованого персонажа і повинні набрати якомога більше очок. Головний герой повинен стрибати на різні платформи та, відштовхуючись від них, просуватися вгору. На дорозі вам траплятимуться різні допоміжні предмети, які спрощують просування вгору по рівню. Наприклад, завдяки пружині і батуту ви можете стрибати вище, а за допомогою реактивного ранця і шапки з пропелером ви полетите вгору, минаючи перешкоди. Щоб уповільнити та ускладнити ваше проходження у грі присутні монстри, а також дірки, в які гравець може провалюватися.

На відміну від попередньої частини гри, Doodle Jump 2 у головного героя з'явилася мета. Вам потрібно під час гри збирати маленькі жетончики. Коли певну кількість жетонів буде зібрано, ви розблокуєте новий рівень, де платформи мають інші властивості, монстри виглядають інакше, а рівень має нову стилістику.

З переваг гри варто відзначити його цікаву та унікальну стилістику та простоту гри. Освоїтися в Doodle Jump 2 легко, а грати ще простіше. З мінусів варто відзначити відсутність можливості налаштування керування пересуванням персонажа. Персонаж рухається лише за рахунок нахилів вашого пристрою праворуч-ліворуч. Це незручна механіка керування, що створює труднощі під час гри. Також слід згадати про наявність реклами, що з'являється після кожного вашого програшу. Рекламу можна відключити, оформивши одноразовий грошовий платіж.

Зміни в останній версії

  • У цьому епічному оновленні ми представляємо вам одну з найкращих тем в історії doodle jump – баскетбол!
Автор:
ID додатку: com.limasky.doodlejump2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Doodle Jump 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Doodle Jump 2!

Інші додатки в категорії