Dragon Hills

Dragon Hills 1.4.4

Dragon Hills — безкоштовна гра в жанрі екшн для Андроїд-пристроїв. Якщо ви шукаєте пригод та епічних битв, тоді ви в правильному місці. Гра має компактний розмір і не дуже вимоглива до системних ресурсів мобільного пристрою, тому її може потягнути навіть слабкий смартфон.

Головна мета гри — наздогнати злого злодюжку, який вкрав золото у маленької принцеси. На допомогу їй прийде могутній дракон. Він руйнує все, що бачить на своєму шляху, але для нього все ж таки є парочка перешкод: стіна з шипами, лава, а також маленькі лицарі цього злодія, які метатимуть свої списи. Від всього цього потрібно ухилятися, натискаючи на будь-яку частину екрану. Також дракон здатен бурити землю, щоб сховатися під неї у разі необхідності. Чим глибше він йде під землю, тим вище потім підстрибує вгору. При цьому важливо враховувати, якщо дракон довго перебуває під землею, він може задихнутися та загинути.

Характеристики дракона можна покращувати за монети, які ви збиратимете під час гри. Поліпшення можна придбати й за реальні гроші. За зібрані монетки ви можете придбати нових драконів, які стануть вам доступні після проходження кількох рівнів. У магазині також є різне зілля, що може оживити дракона, дати можливість примагнічувати до себе всі монети та інше. Драконами керує сама принцеса. У неї в руці особливий меч, яким вона на ходу вбиває недоброзичливих лицарів. Її меч також можна покращувати, щоб знищувати ворогів ще ефективніше.

Dragon Hills має яскраву 2D графіку. Тут ви не зустрінете особливої ​​реалістичності та добре промальованих текстур, але при цьому гра виглядає дуже привабливо та свіжо. Окремо слід відзначити музичний супровід. Музика в грі інтригуюча і змінюється залежно від того, що відбувається у вашій грі та завжди вдало доповнює атмосферу. Dragon Hills — захоплююча яскрава гра з динамічним насиченим геймплеєм.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.rebeltwins.dragonhills
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Dragon Hills

Cackle

Інші додатки в категорії