Draw Bricks

Draw Bricks 43

Draw Bricks надає вам безкінечний 3D простір, в якому ви можете дати волю своїй фантазії та побудувати все, що завгодно. В грі ви знайдете понад 300 видів деталей, колір яких можна змінювати. Головна особливість гри полягає в тому, що вона має багато різних деталей із текстурами: каменю, дерева, трави й так далі. Тому ви справді можете побудувати щось унікальне.

В цій грі вам доведеться будувати різні будівлі, але ви можете не зупинятися тільки на будівництві будинків, адже у вас є можливість побудувати щось фантастичне. Наприклад, сучасний аеропорт чи якусь космічну станцію. Деталей у грі вистачить навіть на найбільш грандіозні ідеї.

У випадку, якщо ви не бажаєте випробовувати свою уяву, в грі вже є заготовлені дизайни різних споруд. Ознайомитись з ними ви можете у відповідному меню. Просто виберіть споруду, яка вам найбільш сподобалася, та побудуйте її за інструкцією, яку надає гра.

Перевага цієї гри в тому, що вона має зручне керування та інтерфейс. Розробники зробили будівництво максимально комфортним, забезпечивши гравцям повну свободу їх дій. Гра підходить всім, єдине, що потрібно від гравців — хороша фантазія. Draw Bricks абсолютно безкоштовна та доступна на всіх смартфонах з ОС Android. Скоріше завантажуйте та спробуйте побудувати щось неймовірне! 

Зміни в останній версії

  • Додані нові будинки
  • Доданий інструмент «Візерунок»
  • Інші покращення та виправлення
Автор:
ID додатку: com.brunosousa.drawbricks
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Draw Bricks для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Draw Bricks!

Інші додатки в категорії