Droid Hardware Info

Droid Hardware Info 1.2.2

Droid Hardware Info — корисний додаток для Android, що надає користувачу детальну інформацією про його смартфон або планшет, включно з даними про пристрій, систему, пам'ять, камеру, температуру, батарею та сенсори. Також ця програма допоможе експортувати повний звіт про мобільний пристрій в файл PDF або TXT.

Доступна інформація про пристрій ділиться на кілька груп. Перша з них — дані про пристрій (модель, виробник, чіпсет, номер складання та версія ОС Android). Друга група — інформація про систему (архітектура процесора, плата, кількість ядер, швидкість тактової частоти, особливості процесора, інформація про governor та ядро). А також дані про поточне використання процесора, загальну кількість запущених процесів та тактову частоту кожного з ядер.

Наступна група «Пам’ять» надає інформацію про загальний та доступний розмір постійної та оперативної пам’яті. Група даних «Камера» показує дані про основну та додаткову камери вашого пристрою (роздільна здатність, режими фокусування, наявність фотоспалаху). Розділ «Характеристики» сповістить користувача про різні додаткові технології, якими оснащений девайс: Bluetooth, Bluetooth LE, GPS, NFC, WiFi Direct тощо.

Крім вказаних вище категорій даних в Droid Hardware Info присутні і інші — Температура, Акумулятор і Датчики. Перша доповість про внутрішню температуру вашого смартфона, друга — про стан здоров'я вбудованого акумулятора, його рівень заряду, температуру та напругу. Група «Датчики» показує інформацію про всі вбудовані датчики пристрою з тестуванням у режимі реального часу.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.inkwired.droidinfo
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Droid Hardware Info для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Droid Hardware Info!

Інші додатки в категорії