APKCombo Installer

APKCombo Installer 4.0

APKCombo Installer — це безкоштовна програма-встановник для пристроїв на базі Android. Інсталятор використовується в разі, якщо потрібно встановити додаток, що складається з декількох APK-файлів. Крім цього, APKCombo Installer також підтримує і XAPK, OBB, APKM, ZIP файли.

Часто буває таке, що ми хочемо випробувати нові ігри та програми, які ще не доступні в Google Play. Або ж додатки, які заблоковані чи обмежені в деяких країнах. Так ось в таких випадках необхідний APKCombo Installer. З його допомогою ви можете легко і швидко встановити подібні додатки на свій девайс.

Крім встановлення, APKCombo Installer також може і експортувати встановлені на пристрої додатки з розділеними APK. Для цього вам необхідно лише вибрати необхідний файл і натиснути «Export».

Додаток має мінімалістичний інтерфейс, схожий з усіма подібними програмами. Зі свого прямим обов'язком — встановленням розділених APK-файлів, справляється швидко і без проблем.

Зверніть увагу! APKCombo Installer може встановлювати виключно зазначені користувачем файли, відповідно не несе ніякої відповідальності за поведінку цих додатків.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
APKCombo Installer

Cackle

Інші додатки в категорії