APKCombo Installer

APKCombo Installer 4.0

APKCombo Installer — це безкоштовна програма-установник для пристроїв на базі Android. Цей зручний у використанні інсталятор стане в нагоді, якщо потрібно встановити додаток, що складається з кількох APK-файлів. Застосунок успішно працює не лише з APK-файлами, а й підтримує XAPK, OBB, APKM, ZIP-файли.

Часто буває таке, що ми хочемо випробувати ігри та програми, які з різних причин не доступні в Google Play. Якщо ви стикнулися з такою ситуацією, тоді вам необхідний APKCombo Installer. З його допомогою ви можете легко і швидко встановити будь-які вибрані додатки чи ігри на свій девайс.

Окрім встановлення застосунків чи ігор APKCombo Installer забезпечує ще й можливість експорту встановлених на пристрої додатків з розділеними APK. Для цього вам потрібно лише вибрати необхідний файл і просто натиснути кнопку «Export».

Додаток має зручний та простий у використанні інтерфейс з мінімалістичним дизайном. Тут ви не знайдете великого переліку налаштувань, все максимально просто і зрозуміло з перших хвилин використання. Найголовніша перевага додатку полягає в безпомилковому виконанні свого прямого обов'язку — встановленні розділених APK-файлів.

Зверніть увагу! APKCombo Installer може встановлювати виключно зазначені користувачем файли, відповідно не несе ніякої відповідальності за поведінку цих додатків на пристрої.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити APKCombo Installer для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про APKCombo Installer!

Інші додатки в категорії