Apktool M

Apktool M 2.4.0-211203

Apktool M — безкоштовна програма для роботи з різними типами установчих файлів для Андроїд-пристроїв. Інструмент призначений для декомпіляції та компіляції установчих пакетів Android * .apk, * .apks, * .xapk, * .apkm, враховуючи системні програми. Не містить реклами та аналітики.

За допомогою цієї програми можна змінювати внутрішні налаштування більшості apk-файлів. Програма має широкий функціонал і об'єднує в собі безліч інструментів для роботи з apk файлами: менеджер встановлених додатків; текстовий редактор з підсвічуванням синтаксису і підказками, зручний файловий менеджер; антіспліт та інші.

Використовуючи цю утиліту, ви зможете проводити експерименти і змінювати деякі деталі в програмах, вносити особисті зміни. Наприклад, програма дозволяє здійснювати переклад додатків, в тому числі і в автоматичному режимі. Підтримує більше 100 мов. Також ви можете швидко редагувати назви програми, іконки програми та інше, без необхідності перезбірки.

Завантажуйте утиліту на свій смартфон і проводьте цікаві експерименти з додатками, проявляючи свою майстерність на повну. Для цього вам не потрібні Root-права. Діліться враженнями від використання програми нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • У перекладачі додано можливість видаляти масиви рядків, а також покращено обробку рядків.
  • Доданий перекладач рядків у smali*.
  • У редакторі додано швидке вертикальне прокручування, що відключається, і індикатор горизонтального прокручування.
  • У файловому менеджері додано нижню панель з кнопками, багато пунктів меню перенесено туди, трохи змінено зовнішній вигляд.
  • Додано налаштування розміру байтового буфера, розмір може значно впливати на швидкість програми, не чіпайте без необхідності.
  • Оновлено китайську мову (нагадую, що ви можете брати участь у перекладі програми на Crowdin).
  • Оптимізація функцій, виправлення помилок.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Apktool M

Cackle

Інші додатки в категорії