Apktool M

Apktool M 2.4.0-210224

Apktool M — безкоштовна програма для роботи з різними типами установчих файлів для Андроїд-пристроїв. Інструмент призначений для декомпіляції та компіляції установчих пакетів Android * .apk, * .apks, * .xapk, * .apkm, враховуючи системні програми. Не містить реклами та аналітики.

За допомогою цієї програми можна змінювати внутрішні налаштування більшості apk-файлів. Програма має широкий функціонал і об'єднує в собі безліч інструментів для роботи з apk файлами: менеджер встановлених додатків; текстовий редактор з підсвічуванням синтаксису і підказками, зручний файловий менеджер; антіспліт та інші.

Використовуючи цю утиліту, ви зможете проводити експерименти і змінювати деякі деталі в програмах, вносити особисті зміни. Наприклад, програма дозволяє здійснювати переклад додатків, в тому числі і в автоматичному режимі. Підтримує більше 100 мов. Також ви можете швидко редагувати назви програми, іконки програми та інше, без необхідності перезбірки.

Завантажуйте утиліту на свій смартфон і проводьте цікаві експерименти з додатками, проявляючи свою майстерність на повну. Для цього вам не потрібні Root-права. Діліться враженнями від використання програми нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Додано декілька варіантів підпису за замовчуванням, можна вибрати в настройках підпису.
  • Якщо програма знайде зовнішню карту пам'яті і не задана домашня папка, в другій вкладці файлів буде відкрита ця карта пам'яті.
  • Додана можливість декомпілювати всі файли dex в apk (може значно уповільнити декомпіляцію).
  • Оновлений вбудований фреймворк до SDK31.
  • Додана взаємозв'язок з MPatcher, в нього можна відправити папку з проектом для застосування до неї патчів.
  • Виправлені помилки.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Apktool M
Cackle

Інші додатки в категорії