Apktool M

Apktool M 2.4.0-210921

Apktool M — безкоштовна програма для роботи з різними типами установчих файлів для Андроїд-пристроїв. Інструмент призначений для декомпіляції та компіляції установчих пакетів Android * .apk, * .apks, * .xapk, * .apkm, враховуючи системні програми. Не містить реклами та аналітики.

За допомогою цієї програми можна змінювати внутрішні налаштування більшості apk-файлів. Програма має широкий функціонал і об'єднує в собі безліч інструментів для роботи з apk файлами: менеджер встановлених додатків; текстовий редактор з підсвічуванням синтаксису і підказками, зручний файловий менеджер; антіспліт та інші.

Використовуючи цю утиліту, ви зможете проводити експерименти і змінювати деякі деталі в програмах, вносити особисті зміни. Наприклад, програма дозволяє здійснювати переклад додатків, в тому числі і в автоматичному режимі. Підтримує більше 100 мов. Також ви можете швидко редагувати назви програми, іконки програми та інше, без необхідності перезбірки.

Завантажуйте утиліту на свій смартфон і проводьте цікаві експерименти з додатками, проявляючи свою майстерність на повну. Для цього вам не потрібні Root-права. Діліться враженнями від використання програми нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Оновлена бібліотека json, були проблеми на старих версіях Android.
  • У редакторі доданий вибір кодування файлу.
  • Трохи покращено відклик редактора.
  • Виправлення деяких дрібних помилок, оптимізація функцій.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Apktool M

Cackle

Інші додатки в категорії