ReVanced MicroG

ReVanced MicroG 0.3.1.4.240913

ReVanced MicroG – це інструмент, який дозволяє запускати YouTube Revanced і ReVanced Music на вашому пристрої Android без облікового запису Google. MicroG працює, надаючи набір бібліотек і служб, які імітують функції Google Play Services. Потім ці бібліотеки та служби використовуються програмами для доступу до таких функцій служб Google Play, як автентифікація, місцезнаходження та повідомлення.

За допомогою ReVanced MicroG ви отримуєте доступ до своїх підписок на YouTube, каналів та інших збережених налаштувань так, ніби це відбувається в оригінальному додатку YouTube і без шкоди для безпеки вашого облікового запису. Шанси на те, що ваш обліковий запис буде призупинено на платформі, наближаються до нуля, що дає вам безкоштовний і необмежений доступ до розширених функцій, яких не вистачає в базовій версії.

Також, на відміну від служб Google Play, microG не відстежує ваші дії на вашому пристрої та не повідомляє Google про ваше місцезнаходження, що дозволяє вам вільно досліджувати включені програми, не ризикуючи своїми даними.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити ReVanced MicroG для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ReVanced MicroG!

Інші додатки в категорії