Empires & Puzzles

Empires & Puzzles 42.0.3

Empires & Puzzles – це епічна гра, з серії «три в ряд». Вам належить зібрати власну команду і битися з найпотужнішими противниками. Додаток має красивий інтерфейс і досить якісну графіку. Для його установки не потрібні особливі параметри смартфона.

Головоломки завжди славилися своїми якостями позитивно впливати на мозок і загальний розумовий розвиток людини. Зараз це вже не занудні, одноманітні вправи, а по-справжньому яскраві і барвисті іграшки. У додатку Empires & Puzzles поєднується захоплюючий сюжет, неймовірні герої та ігрові рівні, які змусять вас поламати голову над проходженням головоломок.

Ваше головне завдання полягає в колекціонуванні карток з різними персонажами. Щоб добувати їх, необхідно знищувати з ігрового поля відповідні фігури. Розставляйте в ряд по кілька однакових предметів, щоб епічно прибирати їх з майданчика.

При першому запуску гри ви переглянете історію самого королівства і дізнаєтеся, з чим конкретно вам доведеться мати справу. Також вам буде запропоновано пройти навчання. У міру проходження початкового, пробного рівня, ви зможете вийти «в самостійне плавання» і почати бій зі злими монстрами.

Ви повинні відновлювати фортецю, використовуючи можливості своїх здобутих персонажів. Так значно швидше зможете прийти до перемоги і домогтися потрібного вам результату. Деякі представлені титани мають по-справжньому захоплюючі можливості. Так що вам просто необхідно добути картки цих героїв і забрати їх до себе в команду.

Гра має багатокористувацький режим. Ви зможете вести дуелі з геймерами по всьому світу. Заробляючи бали за швидке знищення предметів на ігровому полі, героям і всій команді будуть додаватися особливі навички. Це дійство допоможе обійти всіх супротивників в боях і стати кращим з кращих у всьому світі.

Іграшка Empires & Puzzles має дуже яскравий і якісний інтерфейс. Управління тут повністю сенсорне. Під час знищення предметів на ігровому полі, вони епічно розлітаються, а вам нараховуються бали. Чим більше фігур за один раз зможете прибрати, тим швидше заробите на дорогі картки, що приносять особливі можливості вашим союзникам.

Встановіть додаток Empires & Puzzles на свій мобільний пристрій, і ви зможете поринути у дивовижний, міфічний світ, де потрібно вести справжні, запеклі бої за свою перемогу.

Зміни в останній версії

  • Новий альянс квест наближається - команда з вашим альянсом в зіткненні лицарів!
  • Різні виправлення помилок і менші поліпшення.
Автор:
ID додатку: com.smallgiantgames.empires
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Empires & Puzzles

Cackle

Інші додатки в категорії