Fallout Shelter Online

Fallout Shelter Online 5.3.4

Fallout Shelter Online — безкоштовний симулятор укриття, який може завантажити будь-який власник Android-пристрою. Гра дарує вам можливість керувати сучасним бункером. Побудуйте найпристосованіше до всіх випробувань укриття, щоб гарантувати високу безпеку його мешканцям, які прийшли до вас, щоб врятуватися від ядерного знищення.

Мета гри — порятунок людей від ядерного удару та його наслідків. Сюжет у Fallout Shelter Online складається з маленьких завдань, за їх виконання ви отримуєте предмети, які необхідні для розширення вашого бункера. Щоб максимально пришвидшити цей процес, виконуйте ще щоденні завдання, які ви можете взяти в кабінеті наглядача. Нові завдання будуть з'являтися після виконання попередніх.

Також за ці предмети ви можете прокачувати свій бункер. Чим вищий рівень вашого укриття, тим більше воно приносить необхідних вам ресурсів. Іноді мирне життя побудованого вами бункера можуть руйнувати небезпеки, породжені ядерною катастрофою. Мешканці повинні бути готові захистити своє житло від різних зовнішніх небезпек, які можуть з’явитися в будь-який момент.

Зробіть зі своїх мешканців безстрашних воїнів та відправляйте їх досліджувати пустище. Зовні на них можуть чекати як цінні ресурси, так і небезпеки, потрапивши в які ваш воїн може померти. Шукайте  ще сильнішу зброю та більш міцну броню, щоб ваш воїн не загинув, а повернувся в укриття із корисним інвентарем. Саме в цій грі ви можете спробувати себе у ролі наглядача за сучасним бункером. Поспішайте завантажити Fallout Shelter Online та врятуйте світ від ядерної катастрофи.

Автор:
ID додатку: com.gaea.sdg.shelter
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Fallout Shelter Online для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Fallout Shelter Online!

Інші додатки в категорії