Flappy Dunk

Flappy Dunk 2.9.0

Flappy Dunk – це дуже цікава гра, яка допоможе розвинути уважність і швидкість пальців. Вона має досить простий інтерфейс і не займає багато місця в пам'яті гаджету. Але, в той же час, здатна надовго затягнути в ігрові мережі. Включайте всю свою уважність і постарайтеся піднятися у верхні ряди світової турнірної таблиці.

Практично всі власники смартфонів або планшетів проводять більшу частину свого вільно часу перед екранами гаджетів. Адже подібні пристрої дозволяють виконувати практично всі ті ж самі дії, що і на звичайному ПК. Якщо ви великий любитель розважальних програм, спробуйте веселу гру для мобільних телефонів Flappy Dunk.

Ця програма має досить примітивне оформлення, але це анітрохи не заважає їй бути однією з найулюбленіших іграшок у більшості користувачів. Головним героєм тут виступає баскетбольний м'ячик. Для більш веселого вигляду, до нього прикріплені білі крила. В процесі гри створюється враження, що він літає по ігровому полю самостійно.

Насправді ж ви керуєте цією кулькою. Протягом всього часу ви повинні потрапити в кільця. Управління тут досить просте: водите пальцем по екрану і за вашою рукою буде слідувати і м'ячик. Щоб точно потрапляти в «ворота» необхідно уважно прицілюватися, і ви зможете швидко і безпроблемно проходити рівні.

Під час гри в Flappy Dunk кільця можуть стояти на місці, або ж самостійно рухатися по полю. На початкових етапах вони нерухомі, тому потрапити в ціль буде просто. Але, з кожним завершеним рівнем завдання будуть ускладнюватися, кількість кілець збільшуватися, а самі кола почнуть вільно рухатися в просторі. Чим далі будете проходити, тим швидше і динамічніше почнуть переміщатися «ворота». Це значно ускладнює процес гри і змушує уважніше спостерігати за переміщеннями.

Якщо ви промахнетеся, і м'яч не залетить у кільце, рівень доведеться починати спочатку. Крім основного завдання, вам необхідно додатково збирати монети. Вони підсумовуються в кінці кожного рівня і пізніше, дозволяють купувати нові, яскраві м'ячики.

Ви зможете вибирати стиль і дизайн кульки, щоб урізноманітнити проходження рівнів. Після кожного закінченого завдання вам будуть відкриватися нові, більш складні етапи. У грі Flappy Dunk існує спеціальна таблиця рекордів, де зберігаються результати всіх гравців. Виконайте успішно якомога більше завдань і станьте справжнім професійним баскетболістом.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.acidcousins.fdunk
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Flappy Dunk для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Flappy Dunk!

Інші додатки в категорії