Free Fire Max

Free Fire Max 2.104.1

Free Fire Max — це безкоштовна багатокористувацька онлайн-гра в жанрі королівської битви для мобільних пристроїв з системою Android від компанії Garena. У грі вам доведеться битися у смертельній битві з безліччю гравців на одній великій карті. Ви будете збирати зброю та боєприпаси, їздити на транспорті, брати участь у перестрілках та багато іншого.

Під час першого входу гра завантажить додаткові файли. Після цього вас зустріне дівчина, яка дізнається, ким ви себе бачите у грі — новачком, середній рівень чи ветеран Free Fire. Вона запропонує вам пройти навчання, якщо у вас вже є досвід у королівських битвах чи ви новачок. Там ви освоїте базові принципи гри та механіки, навчитеся підбирати зброю, стріляти, водити машини та багато іншого.

У стандартному режимі гри «Королівська битва» існує ігрова зона, яка звужується через певну кількість часу, змушуючи гравців боротися один з одним. Вам потрібно буде підбирати зброю та вбивати ваших ворогів. Наприкінці гри перемагає той, хто залишився останнім, хто вижив.

Якщо ви новачок, то ви можете не створювати новий обліковий запис у грі, оскільки Free Fire Max дозволяє увійти в гру як гість, закріплюючи обліковий запис за мобільним пристроєм користувача. У грі безліч ігрових карт. Ви можете зіграти на стандартній карті в режимі королівської битви або ж у «Час пік», де часу на ліквідацію ворогів дається набагато менше. У вас також є можливість вибирати, чи ви хочете грати в команді з двох або чотирьох гравців або поодинці битися проти всіх.

Free Fire Max містить у собі велику кількість спеціальних пропозицій. Ви можете змінити вигляд вашого персонажа, зброю, транспорт, а також додати улюбленця, модернізувати свій склад та багато іншого. Спеціальні пропозиції не впливають на ігровий процес і донат не допомагає гравцям вигравати битви.

Гра має погано опрацьований дизайн навколишнього середовища та об'єктів. Місцевість на картах у багатьох місцях порожня і має однакову текстуру. Гравці мають мало місць, де вони могли б сховатися від ворога, а сховатися на відкритій місцевості їм заважає відсутність трави, кущів і дерев. Будинки мають прості, однотонні текстури та рівні поверхні. У Free Fire Max присутня велика кількість багів. Наприклад, під час гри ви не зможете сісти в машину, якщо не станете перед нею у певному місці.

Зміни в останній версії

  • [Підкорювач драконів (КБ)] Лиходії вторглися на Бермуди. Усуньте їх та переможіть Меха-Драко.
  • [Авіапосилання Дракона (БО)] Переможіть літаючого Хутра-Драко і дістаньте рідкісні запаси.
  • [Новий персонаж – Кайрос] Колишній солдат спецназу споживає Енергію, щоб зламати броню своїх супротивників.
  • [Покращений зворотний зв'язок у битві] Більше миттєвого зворотного зв'язку у матчах!
Автор:
ID додатку: com.dts.freefiremax
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Free Fire Max для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Free Fire Max!

Інші додатки в категорії