Галерея Комиксов

Галерея Комиксов 2.5.8

Галерея Комиксов — безкоштовна читалка коміксів для пристроїв на базі Андроїд. В базі застосунку міститься близько 90 000 коміксів на будь-який смак, до того ж база регулярно поповнюється. Усі комікси відсортовані за видавництвами (Marvel, DC Comics, Image Comics, Dark Horse Comics, IDW Publishing, Vertigo тощо), а також за датою виходу.

Якщо ви є любителем коміксів, тоді обов'язково встановіть цей додаток на свій смартфон. З його допомогою у вас завжди буде доступ до найпопулярніших, найсвіжіших та найцікавіших коміксів від найбільших світових видавництв. Усі представлені комікси доступні російською мовою. Додаток має зручний вбудований плагін для читання коміксів, з функціоналом ресайзу, слайду та завантажування.

Серед головних переваг застосунку слід відмітити можливість завантаження будь-якого коміксу на телефон. Таким чином ви зможете насолоджуватися читанням навіть без доступу до інтернету. Ще однією перевагою є наявність рейтингу для всіх файлах. Крім цього, є можливість вказати власну оцінку для того чи іншого комікса. Вподобані комікси ви можете додавати в своє обране і формувати власну бібліотеку.

Галерея Коміксів володіє зручним користувальницьким інтерфейсом, який забезпечує максимально комфортне читання. В інтерфейсі немає нічого зайвого, він не перевантажений зайвими елементами та має приємний оку дизайн. Додаток регулярно оновлюється та поповнюється новинками, тому вам завжди буде, що почитати на дозвіллі.

Зміни в останній версії

  • Виправлення завантаження cbr файлів
Автор:
ID додатку: com.lavrik_comics
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Галерея Комиксов для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Галерея Комиксов!

Інші додатки в категорії